Jump to content
monkata

затъмняване на стъклата

Recommended Posts

някой може ли да ми даде съвет къде да ходя да си затъмнявам стъклата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887 568 100 Кристианкажи че сме от хонда сектата и че си познат на Иво с прелюд-а.Жоро с CRV-то вече има впечатления от него.питай го какво мисли?фолиото е американско.марка ЛЛумар.има 5 години гаранция май.спира напълно УВ лъчите и е с бронировка....абе звънкай на номера и питай:cool:успех и да сложиш снимки после как е станало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това всичко е много хубаво , но имам едно притеснение.Ако сложа фолио на задното стъкло ще си имам ли разправии с кукеритеНа купето не е като на хеча, на хеча не си личи толкова , а и като се затъмнят задните странични на хеча задното също изглежда тъмно дажа и да няма фолио.А на купето ще е много грозно да затъмня само страничните.Моля хората със затъмнени задни стъкла да споделят как е с кукерите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нянам проблеми засега,но ми се струва,че и не трябва да има.нали си имаме странични огледала :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest valri

За станичните нямаш никви грижи с ченгетата щом имаш странични огледала!За задното би трябвало да ти правят проблем (аз имам фиш за щора),но гледам в Плевен все повече приятели си тонират задния джам и никой не е казвал за проблем с полицайте!Успех качни снимки как е станало после!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има фолио само с 5% затъмнение от това за което ти писах по-горе.аз мисля да си направя цялата кола с него.то е съвсем леко и сигурно никой няма да те закача.но ще върши отлична работа...има и безцветно,но то спира УВ-то само на 67% вместо 99.9% както другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887 568 100 Кристианкажи че сме от хонда сектата и че си познат на Иво с прелюд-а.Жоро с CRV-то вече има впечатления от него.питай го какво мисли?фолиото е американско.марка ЛЛумар.има 5 години гаранция май.спира напълно УВ лъчите и е с бронировка....абе звънкай на номера и питай!!!успех и да сложиш снимки после как е станало

Мерси за инфото :drunk: , а можеш ли да ме ориентираш как са цените

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ говоря за Прелюд:всички стъкла без предното-250лввсички стъкла включително и предното-350лвтова са крайни цени на материали и труд.но най-добре му звънкайте на човека и си говорете,за да не излезне че съм ви подвел нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ говоря за Прелюд:всички стъкла без предното-250лввсички стъкла включително и предното-350лвтова са крайни цени на материали и труд.но най-добре му звънкайте на човека и си говорете,за да не излезне че съм ви подвел нещо.

Мерси ще звънна java script:emoticon(':D', 'smid_3')

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има фолио само с 5% затъмнение от това за което ти писах по-горе.аз мисля да си направя цялата кола с него.то е съвсем леко и сигурно никой няма да те закача.но ще върши отлична работа...има и безцветно,но то спира УВ-то само на 67% вместо 99.9% както другите.

Добре де, аз като ходих в Лумар ми казаха че безцветното не върши работа (т.е. не спира UV лъчите). Трябвало да е поне с минимален процент затъмнение за да върши работа. И аз поради тази причина не си сложих.Това вярно ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички четящи темата,абсолютно прозрачните стъкла на колицата ми причиниха здраво изпържване лятото.Има ли някакъв процент позволено затъмнение на предните странични? Или :(:( ....ще се тепам с куките?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички четящи темата,абсолютно прозрачните стъкла на колицата ми причиниха здраво изпържване лятото.Има ли някакъв процент позволено затъмнение на предните странични? Или :(:( ....ще се тепам с куките?!?

абсолютно прозрачни в смисъл,че няма никакво фолио върхо тях или че има от безцветното фолио за което си говорим до тук?има голяма разлика между двете затова се конкретизирай.относно процентите.....само в технотест могат да мерят проценти.в чужбина всяка патрулка има такова приспособление и на различните места допустимите стойности варират.тук в Булгаристан,всеки дето е решил да се заяжда с теб от редиците на закона ще може да го прави-просто няма контрол над тези неща.5% затъмнение е много приемливо решение според мен и няма държава в която 5% да е незаконно(ако се разрешава употреба на фолио де)само тук в БГ мислят друго май.и все пак,Кристиан ми каза че като сложат фолиото по ръба на стъклото му правят нещо и за полицаите става невъзможно да ти го отлепят с нокът примерно.а всички знаем ,че именно така проверяват дали си с тонирани стъкла или с фолио.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам,че максимално разрешените проценти на затъмнение са 12. Мисля в тази граница излизат заводски колите които са с тонирани стъкла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй , супер значи само да събера мангиз, а може и на порциики да ги облепя! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имайте в предвид, че Закона за движение по пътищата не позволява никакво затъмнение, или казано по друг начин, няма разрешен процент на затъмняване на челното и двете предни странични стъкла. Така че, тези 12% са мираж... Също така този закон позволява затъмняването на задните странични и задното стъкло, при положение, че автомобила има налични две странични огледала за задно виждане - все пак почти всички баничарки имат ламарини вместо задни странични и задно стъкло. Лично съм свалял фолиото от предните стъкла на моята кола пред катаджиите на караулката на Орлов мост в София.ПС. Преценете внимателно дали си заслужава да слагате фолио на задното стъкло - вярно е, че става по-конфортно, но видимостта намалява значително, а от там риска за ПТП-та се увеличава. Освен това, ако имате реотанче на задното стъкло, рискувате да го съсипете при махането на фолиото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са тъмни,задните две и големия заден.Ве4е 2години нямам проблеми с куките.Така 4е даваи смело.Ако си от София 0888516854-ОгиГолям Пи4 е и невзима много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stelqn_i

А като карате със слънчеви очила колко % е затъмняването???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като карате със слънчеви очила колко % е затъмняването???????

кое затъмнение те интересува това на очилата,лунното или........??????????задавайте си въпросите като хората :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оня ден си затъмних двете задни и и голямото задно:)И сега 4акам да ме спрат да видя дали 6те се заядат куките ина4е ми излезе 50 кинта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 6умен мога да ти оредя ама нз дали 6те е за 50лв ама няма да е мн пове4е и 6те е ка4ествено Гаранция :):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то варна е пристанище на Шумен колко му е да доида до центъра да пия едно кафе и да си затъмня стъклата ... базикам се аз намерих във Варна за 15 лв на стъкло и 25 за задното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то варна е пристанище на Шумен колко му е да доида до центъра да пия едно кафе и да си затъмня стъклата ... базикам се аз намерих във Варна за 15 лв на стъкло и 25 за задното

Това много евтино идва :) ....Гледай да не е от онова дето се драска,че само парите ще си дадеш. Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...