Jump to content
CryoGen

Скърцане на волана

Recommended Posts

нивото на течноста за хидравликата на волана проверявал ли си скоро ?и скърцането на метално стържене ли звучи , глух звук ли е, жужене ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колата е 89-а година нищо не съм гледал и скърцането еметално утре и без това заминава за ремонт на съединителя и ще кажа на майстора да види и защо почна да скърца може и да е от масло нещо знам ли щом казваш сигурно е от това. :rolleyes:Каква течност бе човек тя не е проверявана поне от 2 години аз купих колата след като не е била в движение от 2 години пак ти казвам нищо не съм гледал и като мине през мйстора ще трябва да провери и това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано не си откъснал нещо ...карай я внимателно до майстора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тя пак си завива добре ама само дето почна да скърца.Какво може да се е скъсало там?Това Хондите може ли да са толкова кекави че да се къса нещо от такова нещо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чесно да ти кажа от скърцане до скърцане има голяма разлика, казваш че нещо скърца, но не казваш дали е до колело, дали го усещащ на волана, дали го усещащ на купето, дали е като ламарина или еди кво си :rolleyes:примерно аз сега трябва да сменям накраиниците на реиката, не защото са се разбили и правят луфтове вече, но маншончетата са им заминали, което просто ме кара да си мисля че скоро ще заминат и самите накраиници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега точно това мислех да направя след като си сменя накраиниците на рейката ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...