Jump to content
Ironstone

Die For Metal

Recommended Posts

Обожавам тази песен :thumbs1: Супер е за разкарване насам натам из града с хондата. :D:D:D

Manowar винаги са добра идея, когато си зад волана :weights: Само умната! ... ако ли не - русата :D Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това е за извън градско.

 

Dr Kucho

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом става въпрос за Manowar то класика като Hail and Kill е направо задължителна ;):blink::)Hail and Kill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ТУК :blink: е добре да станем всички прави (обърнете внимание на края на песента) Който не е бил там може само да предполага за усещането. и ето я в оригинал за който иска качество Manowar - The Crown And The Ring ... и да стигнем до ТОВА :) Редактирано от DrOxBoLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях там!И аз гледах!И аз слушах!И трите дена! :):) Радвам се, че сме се събрали толкова много металяги в този форум. Всъщност сме може би форума с най-много металисти средно на член. Миямото беше отвъд решетките, но Магнум и ъъъъ... забравих му името :) бяха до мен на този концерт (в началото). Видях и Виктор, ама той пък отдавна се прави, че не ме познава :blink: за което пък I don't give a shit ;) Anyway, кефя ви се фенове! Проповядвайте праведната музика и смело напред! Мисля, че ако изкореним чалгата ще си решим мнооого голяма част от злободневните проблеми! ;) Hail and kill!...Other bands play,Manowar KILL!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда сте се събрали в тая тема само металяги. Аз да взема да се изнасяяяммм....... Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Изглежда сте се събрали в тая тема само металяги. Аз да взема да се изнасяяяммм....... Публикувано изображение

Ха ха ха, ти пък сега. Аз всичко скушам, ама тая първата песен я слушах над 5 поредни пъти, така и не ми омръзна - много е добра! :blink: Трябва да оценим Manowar - класика е! Dr Kucho също ме радва доста! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...