Jump to content
Guest THUNDER

Killer Nsx

Recommended Posts

Guest THUNDER
http://www.racingflix.com/featuredride.asp?f=1NO COMMENT :):P;) ...Преди няколко месеца дръпнах 2 от качените на горния сайт филмчета с ТАЗИ кола, но сега ви поствам и маалко подробности за нея ;) P.S. НЕ Е най-екстремният NSX, но според мен е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО комплексно направен автомобил, с много вкус и още повече пари ;):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

на racingflix е бъкано с филмчета, яко от Best Motoring, TopGear и подобни - свалил съм вече 3 CDта.Хайде като стане регистрацията на клуба, почнем да събираме и членски внос - ще ги изпозапечем в промишлени количества и ще ги продаваме за клуба, като аксесоари. Вярвам никой няма да откаже да 'дари' за клуба левче и да гледа 2 часа как луди японци се гонят с луди коли. Въпреки че пък нямаме правата върху филмите, че да стане законно... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Етоо това е колата евла на пича.Егати звяра немоа да отлепя очи от него мноо е здрав.Сигурно и дове4ера ще го сънувам :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

мдаа, чудя се дали да ги гледам тези коли или не ! но кой знае ,може пък като стан аа 50 да си купя един 20 годишен НСХ на старо :-)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

може пък като стан аа 50 да си купя един 20 годишен НСХ на старо

Муахахахахааа - Стасе, това си го мисля от доста време (поне 7-8 години), та ти просто го "изрече" вместо мен :(:( Както се казва в такива случаи : ОТ ТВОИТЕ УСТА В БОЖИИТЕ УШИ :(:( !!!P.S. Абре ако стане по-рано ще го почерпим НЕГО :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Както се казва в такива случаи : ОТ ТВОИТЕ УСТА В БОЖИИТЕ УШИ :(:(!!!

аз само да уточня преди да е стигнало в Божиите уши, че съм съгласен и по-рано да се случи това чудо ! :( А с тебе предлагам да направим следната уговорка-който първи си купи NSX или S2000 вози другия от Варна до София, като му дава да покара поне 50 км по магистралата ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

А с тебе предлагам да направим следната уговорка-който първи си купи NSX или S2000 вози другия от Варна до София, като му дава да покара поне 50 км по магистралата !

Малиии - абре френд, не 50, ами 550 ще ти дам да се киприш в НЕЯ, само да не се цапаш с лютеница де :(:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

страшна е колата!Как можем да изтеглим филмчетата обаче, направих регистрация и ми дава, че страницата не може да бъде намерена като щракна на DOWNLOAD :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Ами свалянето при става с Flash Get (копваш URl-а в clipboard-a) или с Windows-кьть програма (с "Save target as"), но с нея става доста по-бавно...Аре приятно сваляне :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...