Jump to content
Guest GINDAHOOD

за сивика 5 ген

Recommended Posts

Guest GINDAHOOD
:blush1: нещо потраква от волана отидох в сервиза и ми казаха че нищо и нямало. било от някакво каренце на самия волан а аз като дам пълен десен видях един маншонскъсан в самото му начало (не на карето до гумата ) а по навътре което е?. като е изгасена и разклатя волана почуква като е запалена по малко естествено щото хидравликата влиза в акция. маистора ми каза че е от волана -някакво каренце,друг ми казва -кормилен накраиник 3 ти ми вика маи е реика . ако някои от вас е имал същия проблем моля ако может да ми сподели каква е схвмата защото много са обърках, да зная от кое е и си го оправя. а сега се пуля като извънземен. И да споделя-няма луфт ако ме питате,просто си потраква

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и при мен го има това... Един авер ме уплаши като ми каза 4е е от хидравличната рейка пък тя била скъпа..... Питах майстор и той ми обясни 4е като запаля не трябва да го има .... и наистина забелязах 4е е по малко а на моменти изобщо не трака....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и при мен го има това... Един авер ме уплаши като ми каза 4е е от хидравличната рейка пък тя била скъпа..... Питах майстор и той ми обясни 4е като запаля не трябва да го има .... и наистина забелязах 4е е по малко а на моменти изобщо не трака....

aма си го има нали? незнаеш ли как се оправя тука 1000 версии ми разправят и аз мармалад станах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го да.... за съжаление не знам как да го оправя .....ама според мен не е болка за умиране..... ще си карам така ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го да.... за съжаление не знам как да го оправя .....ама според мен не е болка за умиране..... ще си карам така ....

повярваи ми покраи него и друго ще се обади аз смятам да го оправя и ти йелая касмет и ти да напраиш същото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повярваи ми покраи него и друго ще се обади аз смятам да го оправя и ти йелая касмет и ти да напраиш същотоАко си я оправиш пиши ми къде си ходил.... Предполагам някаде във Варна.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повярваи ми покраи него и друго ще се обади аз смятам да го оправя и ти йелая касмет и ти да напраиш същото

 

 

Ако си я оправиш пиши ми къде си ходил.... Предполагам някаде във Варна.....

ok тъкмо сега отивам.и ще ти кажа после за какво става дума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повярваи ми покраи него и друго ще се обади аз смятам да го оправя и ти йелая касмет и ти да напраиш същото

 

 

Ако си я оправиш пиши ми къде си ходил.... Предполагам някаде във Варна.....

ok тъкмо сега отивам.и ще ти кажа после за какво става дума

 

 

Аз ходих при единия Дидо, но не за това (Сменях ремък и ролка) .... просто му споменах, но не сме я гледали сериозно .... Само ми обясни че като запаля и това изчезне значи е добре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

повярваи ми покраи него и друго ще се обади аз смятам да го оправя и ти йелая касмет и ти да напраиш същото

 

 

Ако си я оправиш пиши ми къде си ходил.... Предполагам някаде във Варна.....

ok тъкмо сега отивам.и ще ти кажа после за какво става дума

 

 

Аз ходих при единия Дидо, но не за това (Сменях ремък и ролка) .... просто му споменах, но не сме я гледали сериозно .... Само ми обясни че като запаля и това изчезне значи е добре....

и аз мисля че при мен изчезва като я запаля .но и се съмнявам щото нали е запалена и по тррудно се усеща.ама като седи на едно място запалена и клатя пак се 4ува ама мнооо малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една молба ако можеш метни му координатите на този майстор в Сервизи и магазини да го знаем и да си прескачам е щом е толкова добър всеки ще прежали 20-30лв за гориво но да е сигурен че ще муе наред всичко по колата :rolleyes:

Значи - майстора работи в сервиз "Кастрол" в Пловдив - квартал "Кичук Париж". Става дума за майстора на стенда на предници. Диагностиката се извършва при него, казва дали всичко е наред и ако не е - какво точно да се смени. Сервиза е ... нещо като разделен на 2 части - поради естеството на мястото, което са имали за изграждането му. Та той се намира на един ъгъл, та стенда и един подемник са в едното хале, в другото има по памет 4-5 подемника и там е баш сервиза. За сервиза мнение няма да давам, ползвал съм го веднъж - два пъти - свършвали са си работа, ама дебелко. А на един авер почти нищо не оправиха и сумати пари искаха ... та - въздържам се от коментар за сервиза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...