Jump to content
sam

Табло на хонда

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам малък проблем.Часовника ми вътре на таблото не свети и едното копче за сверяване не работи.Пробвах да го разглобя,обаче няма да е толкова лесно,колкото си мислех.Ако на някой му се е случвало и е наясно с проблема се надявам да помогне.Колата е сивик д14а8 6ген. 97г. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовника е със задна просветка. Възможно е да са изгоряли светодиодите, но най вероятно да имаш лош контакат на клемите. Разглоби таблото (тук ще ти помогнат колегите с 6-ти) и почисти клемите. Напръскай ги с контактен спрей, като така е възможно да оправиш проблема. Успех

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовника е със задна просветка. Възможно е да са изгоряли светодиодите, но най вероятно да имаш лош контакат на клемите. Разглоби таблото (тук ще ти помогнат колегите с 6-ти) и почисти клемите. Напръскай ги с контактен спрей, като така е възможно да оправиш проблема. Успех

днес ще се пробвам! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boko

Часовника се сваля наи лесно през отвора на касетофоназа целта трябва първо да свалиш касетофона ;)бъркаш смело през дуката на касетофона и требе да натиснеш двета клипса от страни на часавникатои пада целиа заедно е малкото панелче и ти увисва пред носа само на кабелите за захранване.Има крушка отзад която е на малка пластмасова фасунка.сменяш я и така докато ти изгори пак - а това става често защото там не се охлажда много добреаз моита я замених със светодиод и съпротивление, малко по слабо свети ама поне не си разглабям касетофона всяка седмица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часовника се сваля наи лесно през отвора на касетофоназа целта трябва първо да свалиш касетофона :ranting:бъркаш смело през дуката на касетофона и требе да натиснеш двета клипса от страни на часавникатои пада целиа заедно е малкото панелче и ти увисва пред носа само на кабелите за захранване.Има крушка отзад която е на малка пластмасова фасунка.сменяш я и така докато ти изгори пак - а това става често защото там не се охлажда много добреаз моита я замених със светодиод и съпротивление, малко по слабо свети ама поне не си разглабям касетофона всяка седмица :fun:

Благодаря много за информацията.Проблема беше точно какъвто каза ти.Смених лампата и сега жсичко е наред. Дано и аз някой път да съм полезен с нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...