Jump to content
Guest hondyo

Вежди за Сивик 92-95

Recommended Posts

Guest hondyo

Някой има ли идея от къде могат да не намерят вежди за Сивик 92-95 (седан)?Разбрах че общо взето са голям кът или изобщо няма, но също дочух че опитни тенекиджии ги догаждат от такива за някои модели опел. Въпросът ми е сблъсквал ли се е някой с подобен проблем и има ли идея от какъв модел да търся.Благодая предварително за всички идеи и насоки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RENZO

А ако някой знае и за стрия Шатъл от къде могат да се намерят......За прагове ако на някой му трябват - сгъват ги в МЕИ в 10 блок. Комплекта излиза около 80 лева. Може да се избира и дебелината и типа на матеряла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Ми има ги в Япония.Хромирани вежди :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo

Ми има ги в Япония.Хромирани вежди

Ех, как ми се иска и на мен да ходя от там да си ги взема, ама..... ех, мечти, мечти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martin

Колега, потърси къде правят "оптичен тунинг" в София. Сещам се за две фирми, "Влади Дизайн" и "Сиджи Тунинг", сигурно има и много други. Смятам, че не би трябвало да им е проблем да ти направят. Ние преди две седмици карахме на моя кум Пежо 306 във "Вал Спорт" в Пловдив и му издокараха страхотни вежди (и не само де) :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Защо не си ги направиш сам много е просто и лесно.Отиваш и си копуваш стъклопласт и смола и си готов и аз скоро ще си издокарам едни за майта.Ако те интересува по-подробно мога да ти обясня в детайли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondyo

Мерси за помощта и предложенията! Намерих майстор който ще ги нагоди.Мерси все пак на всички за идеите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

ЗДРАВЕЙТЕАКО НЯКОЙ СЕ НАВИЕ ИЛИ ИСКА ДА ПООГЛЕДА НЕЩО В ПЛОВДИВ И В ЧАСТНОСТ "VALSPORT",ЩЕ МУ СЪДЕЙСТВАМ С КАКВОТО МОГАПОЗНАВАМ ГО ЛИЧНО).АЗ ЛИЧНО СЪМ ВИДЯЛ МНОГО ДОБРИ РАЗРАБОТКИ.ако има нещо пишете на MAIL vtec_system@yahoo.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest persssi

Пичове, след зимата веждите сивика са много зле :unsure: ... един тенекеджия ми каза, че най-добре било да се подменят с нови елементи, а не да се кърпят. Ако някой е купувал скоро вежди и знае къде има (в София де) и дали има изобщо, ще се радвам ако помогне.Ако някой си е правил или поръчвал и е доволен, може да пусне координатите:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Пичове,скоро смених на моята задните вежди с чисто нови.Цената е около 60лв. за едната станаха перфектно :unsure: В Плевен ги закупих от магазин,ако някой се интересува на лични :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ЗДРАВЕЙТЕ

АКО НЯКОЙ СЕ НАВИЕ ИЛИ ИСКА ДА ПООГЛЕДА НЕЩО В ПЛОВДИВ И В ЧАСТНОСТ "VALSPORT",ЩЕ МУ СЪДЕЙСТВАМ С КАКВОТО МОГАПОЗНАВАМ ГО ЛИЧНО).АЗ ЛИЧНО СЪМ ВИДЯЛ МНОГО ДОБРИ РАЗРАБОТКИ.

ако има нещо пишете на MAIL vtec_system@yahoo.com

<{POST_SNAPBACK}>

аз бих искал, всъщност още миналото лято ходих при него и поговорихме, но много яки цени ми вкара, ако направи на по тънка поста каквото искам, съм навит пак да говориме :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misunderstood

Аз имам същия проблем. Някой не знае ли от къде мога да намеря вежди за 4та ген. хечбек. Обърнах цяла София и никъде няма. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Някой има ли идея от къде могат да не намерят вежди за Сивик 92-95 (седан)?

 

Разбрах че общо взето са голям кът или изобщо няма, но също дочух че опитни тенекиджии ги догаждат от такива за някои модели опел. Въпросът ми е сблъсквал ли се е някой с подобен проблем и има ли идея от какъв модел да търся.

 

Благодая предварително за всички идеи и насоки!

<{POST_SNAPBACK}>

при "Сиджи Тунинг"ги има на добра цена :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest persssi

Пичове, след зимата веждите сивика са много зле :blink: ... един тенекеджия ми каза, че най-добре било да се подменят с нови елементи, а не да се кърпят. Ако някой е купувал скоро вежди и знае къде има (в София де) и дали има изобщо, ще се радвам ако помогне.

 

Ако някой си е правил или поръчвал и е доволен, може да пусне координатите:P

<{POST_SNAPBACK}>

Ше зема сам да си отговоря, пък дано съм полезен на някого;):);)

 

Намерих вежди за калниците на Сивик 5ген. в София. Цената на една вежда беше 67лв

 

INTERCAR 3000

кв. Орландовци

ул. Заводска No.10

 

тел 936 60 35, 936 60 38

М-тел: 0885 11 91 87

Глобул: 0899 33 21 58

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Добри са ,аз съм сменял ;) С отстъпката стъпват по 50-55лв. ;)

Редактирано от Policman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misunderstood

Пичове, след зимата веждите сивика са много зле :cool: ... един тенекеджия ми каза, че най-добре било да се подменят с нови елементи, а не да се кърпят. Ако някой е купувал скоро вежди и знае къде има (в София де) и дали има изобщо, ще се радвам ако помогне.

 

Ако някой си е правил или поръчвал и е доволен, може да пусне координатите:)

<{POST_SNAPBACK}>

Ше зема сам да си отговоря, пък дано съм полезен на някого:P:);)

 

Намерих вежди за калниците на Сивик 5ген. в София. Цената на една вежда беше 67лв

 

INTERCAR 3000

кв. Орландовци

ул. Заводска No.10

 

тел 936 60 35, 936 60 38

М-тел: 0885 11 91 87

Глобул: 0899 33 21 58

<{POST_SNAPBACK}>

И аз ще си отговоря сам. За 4та ген. има по принцип на същото място, но не и в наличност. А тъпото е, че не можеш и да си поръчаш. Аз слава богу след двуседмично ровене сигурно взех единствения комплект в наличност в България от една фирма в Стара Загора. Явно са доста кът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

колега точно както каза Мартин на Вили дизаин ги има аз сам си купувал от там знам сас сигурност.Ето ти номер да питаш 02/857 30 67,0888/808 808,0898 479 113.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...