Jump to content
vartan

Мнениетови за крайно гърне Walker

Recommended Posts

Искам да попитам някой слагал ли е такова гърне на сивика , че мисля да слагам а се притеснявам да не би да задушава колата :( .Гърнето не е някакъв див ментак (или поне така мисля :P ) , защото ще го копувам от приятели за 135 лева май , че беше.А тва старото се продъни и много буботи :P и искам хондата пак да си стане тихичка.И ако някой може да даде снимка на строежа на оригинално гърне (както излиза от завода) на хонда сивик пак ще е от полза.

Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай го. Гарантирам ти, че ако е истински Walker колата ти ще работи тихо и няма да е задушена.Аз карах дълго време със средно и крайно гърнета Walker съм доволен от тях. При постоянно каране на гас се издъни чак след 3 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай го. Гарантирам ти, че ако е истински Walker колата ти ще работи тихо и няма да е задушена.Аз карах дълго време със средно и крайно гърнета Walker съм доволен от тях. При постоянно каране на гас се издъни чак след 3 години.

Еми доколкото знам е истинско гърнето , а с намалението ще дойде към 105 лева.Мерси колега за мнението :( .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се и замисляй,аз на моят Civic 4G имах такова заводско,цялата система някъде струваше около 900лв.Нещо невероятно е,Remus духа супата пред Wallker.За 100лв е направо подареноТе по принцип разработваха (преди,сега не знам)ауспуховите системи на Porsche ,BMW,Audi и други спортни коли.Много са добри

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих преди 2 месеца крайно гърне Walker. Много съм доволна от него. Колата наистина утихна много и работи нормално. Дори се чува как чукат клапаните :D . гърнето ми струваше 160 лв и не ми дадоха гаранция , надявам се да е оригинално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих преди 2 месеца крайно гърне Walker. Много съм доволна от него. Колата наистина утихна много и работи нормално. Дори се чува как чукат клапаните :o . гърнето ми струваше 160 лв и не ми дадоха гаранция , надявам се да е оригинално.

Ще сложа и аз такова но исках да чуя и някое мнение за гърнето :).За гаранция несъм питал но ако дават в магазина ще ми кажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърнето го сложих преди няколко дена и колата стана много тиха ;) и просто е супер ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...