Jump to content

Recommended Posts

Значи имам два много интересни незнам дали са проблеми или пак Хондите са така .Значи пускам волана на прав път изправям го и колата бяга на дясно .За да върви направо трябва да завъртя волана лекаон аляво така че емблемата да не е права.Интересното в ситуацията е че не ми яде гуми :cool: Другото което е като карам през дупки чувам в Волана едно гадно пластмасово дрънчене като все едно има луфт .На прав път го няма .Омбре каза че не е проблем като я гледа .И трето защо задните прозорци и двата се отварят до половината ??? Разбирам да са развалени ама и двата да се отварят до едно и също място ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

провери ли си налягането в гумите????? ако дясна ти е по-мека нормално е да дърпа на дясно.а ако колата си върви направо след като волана ти е леко посукан трябва да минеш реглаж на предница за да ти центрират волана само.има и друго,вадиш си волана от оста и си го наместваш с един или два зъба :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lyubo

провери ли си налягането в гумите????? ако дясна ти е по-мека нормално е да дърпа на дясно.а ако колата си върви направо след като волана ти е леко посукан трябва да минеш реглаж на предница за да ти центрират волана само.има и друго,вадиш си волана от оста и си го наместваш с един или два зъба :cool:

Ваденето на волана е лошо решение на въпроса. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef
Отговорено (Редактирано)

Просто размени гумите ако не сработи реглажа на предния мост. Особено ако са ти без посока на въртене можеш и лява с дясна да размениш без да се налага да ги демонтираш от джантите :cool:

Редактирано от Stef

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Хехе... отзад се отварят до половината заради дечицата :cool: Това го знам от други марки автомобили, примерно на Citroen Xantia с ключа за запалването можеш да го махнеш това, като отвориш вратата и има място да го пъхнеш и завъртиш - предполагам, че освобождава някакво лостче, което държи до този предел. Но ако Хонда го нямат /не съм се запознавал до сега със задни врати/, може човека ако е имал деца сам да ги е ограничил - виж в книжка според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...