Jump to content

Recommended Posts

Здравейте имам проблем с Д15Б2 седан.Или поне така си мисля.Няколко души които са имали такава кола ми казват че извънградско им горяла при 100-120 км. 6.5-7 газ .А градско 8-9 макс.Аз под 9 и половина извън градско с каране 100-120 и климатик не мога да е сваля .А градско с климата отива към 12-13 и при положение че е карам до 3000 оборота в града.По принцип газовото ми е на месец и половина и си е с първоначалнито настроики минах вече 2000 километра и нищо не се промени с разхода .Висок ли е той и дали да отивам да пипат малко ???За вървенето на газ със пълна кола и климатик 170-180 си ги прави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord F18A3

А на бензин какъв разход ти даваше?? Ако и на бензин ти е бил висок значи не е от газовата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ти каже че Д15Б2 гори по малко 8,5 газ извънградско и 10 градско,то моля да ми дадете координати на този спец щото аз карам точно с такъв мотор повече от 3 години и никога не съм успявал да горя по малко от това(без клима съм).За толкова години каране вярвай ми съм карал как ли не и бързо и бавно,на ниски и на високи обороти и все така си гори.Така че това е истината за разхода на газ на Д15Б2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

Ако някой ти каже че Д15Б2 гори по малко 8,5 газ извънградско и 10 градско,то моля да ми дадете координати на този спец щото аз карам точно с такъв мотор повече от 3 години и никога не съм успявал да горя по малко от това(без клима съм).За толкова години каране вярвай ми съм карал как ли не и бързо и бавно,на ниски и на високи обороти и все така си гори.Така че това е истината за разхода на газ на Д15Б2.

На мен - 9л в София, извънградско не съм засичал досега :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

Ако някой ти каже че Д15Б2 гори по малко 8,5 газ извънградско и 10 градско,то моля да ми дадете координати на този спец щото аз карам точно с такъв мотор повече от 3 години и никога не съм успявал да горя по малко от това(без клима съм).За толкова години каране вярвай ми съм карал как ли не и бързо и бавно,на ниски и на високи обороти и все така си гори.Така че това е истината за разхода на газ на Д15Б2.

На мен - 9л в София, извънградско не съм засичал досега :)
Извънградско ми гори на бензин 7 ама при скорост 160-170 км в Австрия е засичах и то с климатика.Смятам да пипнат още малко газовата аз и катализатора си махнах поне да я сваля на 8 извънградско и 10 в града ще е супер .Все пак не живея в малак Град Бургас лятото е ФУЛ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти бензина в австрия с тоя тук не го сравнявай и разхода съответно също ще е другаз карам същата хонда на газ 8,5-9 извън и 10-11 в града ми е разхода тъй че не се притеснявайуредбата ми е сложена нова преди повече от година и не е пипана повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Не съм карал такъв двигател но просто ми се струва че не е много реално това.За сравнение да дам че моята ако я карам над 3000 оборота гори 10 извинградско с клима но ако я карам под 3000 пада на 6 с клима, градското ми при нормално каране е 10 с климатика.Имам и Вектра която е 1,8 моноинжекция и наскоро си взех една газова ( от zmeq ) и разхода ми е към 7 извънградско т.е. вдигна разхода с 1 литар но е настроена така че да върви както върви на бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...