Jump to content
dap

Prelude 78-83

Recommended Posts

Здравейте на всички.Имам следните въпроси за въпросната кола:1.могат ли все още да се намират части за 1-ва генерация прелюд.2.до колко частите са взаимо заменяеми с части от по нови модели.3.знам че колата е много много стара но какви са ви мненията за двигателя, хофова част и т.н.Предварително благодаря на всики които ще изкажат мненияПоздрави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба. Спрял си се на доста интересна кола. :) Относно издражливостта няма от какво да се притесняваш. Колкото по-нови са колите, толково по-калпави. Все пак Сойчиро е разработвал въпростния модел, и всичко е измислено както трябва. Много е важно обаче и техническото състояние в което се намира. Ако е потдържан както трябва, мотора е почти вечен. За частите не съм запознат. Малко са хората с такива коли, и нямам преки наблюдения. Все пак помисли за нещо по-новичко. 3-тата генерация на Prelude е най добрата за мен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^съгласен съм с колегата ,че 3-то поколение е върхът на модела:)но ако си решил да караш 1-во поколение няма да те убеждаваме в друго.ето ти линк към частите които можеш да си купиш за него от САЩ:chasti za prelude 1разгледай там какво има и на какви цени.дано съм ти помогнал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мен това е прекрасна кола.Благородно ти завиждам, че си се заел (или ще се заемеш) с възстановяването на такъв модел.Ето една статийка-тест за този Прелюд.Там семпло е описано предимства, недостатъци и т.н.На английски е, надявам се не е проблем.

Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение
Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

Ако има купе, върху което да за започнеш да наливаш МНОГО пари (да не е прекалено изгнило), и хора с който да го правиш, това е твоята кола. Пусни все пак малко снимки на колата. Аз лично не се навих, нямам на разположение гараж в които да я изтърбуша за да започна да я правя било година или две :blink: Успех все пак http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=10979&hl=

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dap

благодаря на всички ви за мненията.чесно казано аз си имам сравнително по нова кола от горе посочената,но сериозно се замислям върху проекта да възтановя въпросната кола но наистина не съм наясно до колко ще успея най-малкото заради самите резервни части!!!за това преди да започна искам да разбера дали могат да се ползват части от по нови модели и т.н. до колкото знам двигателя е същият като при акорд от тия години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

благодаря на всички ви за мненията.

чесно казано аз си имам сравнително по нова кола от горе посочената,но сериозно се замислям върху проекта да възтановя въпросната кола но наистина не съм наясно до колко ще успея най-малкото заради самите резервни части!!!за това преди да започна искам да разбера дали могат да се ползват части от по нови модели и т.н. до колкото знам двигателя е същият като при акорд от тия години.

Разгледай мнението на колегата prelude по-горе.

Разгледай сайта,който ти е посочил.

Той може да ти достави всичко от него с поръчка.

Вкарва частите от щатите, така че са оригинални 100% и цената е повече от прилична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...