Jump to content
Guest Ceko

Среща във Варна?

Recommended Posts

Guest Ceko

След срещите на колегите в София и Пловдив, не може и ние да останем назад :rolleyes:С колегата d15b2 решихме в събота. Дайте предложения за час кога е удобно.Ще помоля всеки, който желае да дойде да драсне тук кога му е удобно :lol:

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

аз съм там със сигурност кажете вие ако ви е по удобен друг ден или час. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Toly

Пичове в събота няма да мога да дойда но за неделя 12:00 ще съм на линия.Какво ще кажете за моето предложение?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Айде да е неделя наистина днес си взех CRX хем да ви го покажа ако сте съгласни моето предложение е неделя 13:00 на паркинга на новото ПИКАДИЛИ дето живее Емко а от там ще видим на каде.(Пикадили до АГ-то става въпрос)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

аз съм за,въпреки 4е ще ходя в Банско........но мисля 4е времето и мястото сме ги тествали ве4е .... полигона на спирка по4ивка ..а времето беше около 15-16 4аса.....то 1 е още обед ....хммм ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Toly

За мен е без зна4ение мястото на срещата само часа ме бърка .Трябва да около 12:00 -14:00 иначе мен ме отпишете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

Ок Значи денят е неделя - 24.10.Предлагам часът да е 13.30. Вярно на обяд е, но то в 17.30ч се стъмва вече...edit: :huh: компромис 15ч?

Редактирано от Ceko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Мен не ми е удобно преди 16 защото събота и неделя работя:huh:Ако до 16 сте някаде все още в неделя мога да ви звънна и да дойда, по-рано - не!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ок значи 13:30 неделя само не разбрах каде?Ади да е на Пикадили до АГ-то а от там в колона до полигона на Почивка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Toly

Аз изцяло подкрепям неделя 13:30 Пикадили до АГ-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

На тоя паркинг на Пикадилито ще има ли места? Защото в събота и неделя всеки се юрва да пазарува и ме съмнява да има особено много свободни места, а и е лудница там... Предлагам или на Полигона, или долу на буната под него. Тия дни ще ида да видя дали не е изникнало нещо долу...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

вярно че там на паркинга на пикадили може да няма мястопо скоро на пикадили младост ще има ама то пък много далече и няма смисъла myamoto вчера карах зад crx ама не можах да ог стигна да видя ти ли го караш :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Аз го карам. :huh: Как изглежда отдалече???Що не звънна да оправим парното???Аре в неделя след срещата че тогава няма никой в сервиза,Последно каде ще се срещаме?Аз тоя полиган не го знам точно каде е.Дайте да се съберем на Пикадили Младост както предлага колегата d15b2.Там има място пък и малко шествие из Варна няма да е зле да покажем че и тук се карат ХОНДИ :) А часът пак да е 13:30

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

хайде уточнете часа и мястото да знам кога и къде и аз да се появя

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

ок значи последно:13.30ч на Пикадили - Младост или14ч на полигона на почивка (намира се точно над входа към плажа)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Значи чакаме се 13:30 на Пикадили Младост(на горния паркинг че има по малко коли) ще бъдем там около 15 минути и от там към полигона който иска направо там да дойде(на полигона) в 14:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Ще се постарая да съм там :blink: ...4е в събота съм на свадба в Банско ....а е доста дълга дистанцията до Варна ......дано само времето да е по нормално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Toly

Както има една все известна реплика "Часът и мястото на срещата са известни"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Утре е срещата аз ще съм към 13:30 на паркинга на Пикадили младост и после към 13:45 отивам към полигона на Почивка.Дано да не съм сам че последният път D15B2 си е стоял самичак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

13.30 и аз съм на Пикадилито - на горния паркинг :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

Ееее събрахме се :cool: Срещата беше много готина, надмина очакванията ми :unsure:ето снимките:>>> тук <<<

Редактирано от Ceko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Супер сте :unsure::(

 

Особено новата придобивка на emko е просто..... ВЪРХА :cool:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Искам да благодаря на Секо за снимките.И аз се радвам че се събрахме(можеше и повече колици да има ама...) и че се запознах с повече ХОНДАДЖИИ.Само дето CRX-a ми е висок толкова много че прилича на настръхнало врабченце :unsure: ама след зимата ще поправя този пропуск. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

ето и от мене снимкиТУКновата придобивка е мноу мръсна и мноу о4укана .... случва се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IVOHONDA
:D малко е извън темата,тия фарове които има на предният капак на сивика да не се продават?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ами на колегата D15B2 са и скоро ги взе ама пробвай може и да ги даде 0899/809290 ЕМО се казва

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest k_u_d_o_s

Еееех изтървах я тази среща.А тъкмо се запознах с един собственик на същия като моя сив Прелюд...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

:rolleyes: малко е извън темата,тия фарове които има на предният капак на сивика да не се продават?

за сега невярно че моята кола е най-разкривена от всичките, но скоре ще блесне :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...