Jump to content
micro

Игричка за свободното време

Recommended Posts

Идеята е яка. За съжаление и аз нямам време да джиткам. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибявка :( ,но наистина е нужно повечко време,който има такова да я захваща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

има един honda_fen в момента на състезание 1191 на 18 позиция, Да си признава кой еАз засега съм на предпоследна 21 :huh:Я познаите кой е след мен / като се има напредвед ,че съм с Мини Купър/ Да .Печелите това е volkswagen

Редактирано от micro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

аз този с ника ФВ го предизвиках на състезание само двамата и го наплясках:tongue1:я само да попитам защо не мога да си тунинговам колата?механика ми има по една точка за някои видове тунинг,дали е заради това?иначе вече имам 10 точки и съм Е категория....ника ми пак е Прелюд разбира се:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

аз този с ника ФВ го предизвиках на състезание само двамата и го наплясках:tongue1:я само да попитам защо не мога да си тунинговам колата?механика ми има по една точка за някои видове тунинг,дали е заради това?иначе вече имам 10 точки и съм Е категория....ника ми пак е Прелюд разбира се:lol:

виждам го тоя ник тук-тамкакто и на lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

кажете за тунинга,моля ви че гледам разни мини купър-и с турбо компресори,а аз си кретам с тия 90 коня на тоя американски шлеп.....ще ми се смеят много хората:tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не зная защо не можеш да тунинговаш но...някой е създал вече клан hondabg и аз подадох молба за членство дано ме одобрятдерзайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в състезание номер 2657 май има много хондафенове / NASH /А вчера с lookcho си поделихме по някой лев :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

абе народе за тая само ли се чака бе не се ли джитка егати и играта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest interested

днеска можете да се записвате за шампионата, има време до утре до 23 часа(време на играта) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз докарах до лиценз D в играта.... HONDA RACING TEAM ми е клана, ама никой от играчите в него нещо не ще да гоним другите....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже,защо напълно тунингования ми Мувър не може да се класира преди 50-то място в шампионата.верно че не съм ползвал тунинг-а с кредитите,но не ми се дават пари за глупости.....а и шофьорчето ми е Биг Джим-уж го бива доста.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...