Jump to content
Guest speedfan

B16a1-za Kolko Para

Recommended Posts

Guest speedfan

здрасти народе!от 1 седмица човаркам из саита и реших наи накрая да се натреса и аз.надявам се да бъда добре приет.имам само един вапрос засега-вазможно ли е да се намери CRX с b16A1 мотор,горе долу читав,и за какви пари става вапрос.МЕРСИ предварително!за дефектите аз знам горе-долу за какво да гледам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Може. Около 6000 каран тука и около 7-8000 нов внос (ако не са се вдигнали таксите пак). Успех! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

7-8000 нов внос

1500 му е митото и 3000лв ДДС-то...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

7-8000 нов внос (ако не са се вдигнали таксите пак). Успех! :DАми да бъдем точни МИТО= 1552,5 АКЦИЗ= 0 и ДДС=3010,5 ОБЩО= 4,563лв. и като гледам мобиле.де и там са по 2,5 3000ЕВРО и нагоре евро успех да го вемеш от вън за 7000-8 :fun: не се бъркай ;)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

абе аз че няма от ванка да го зема няма но таи като гледам повечето карат по малкия мотор-130hp без i-Vt а варвят на съштите цени.не ми е ясно защо няма такова търсене на моторите с i-Vt?каква е логиката да си земеш за толкоз пари по слабия мотор? Поздрави! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Под 7 бона прилична Хонда с V-tec мотор /B16A/ не можеш да намериш и т,ва ако е същата цена ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedfan

Hronos кво ма напраи бе братче!Искаш да ми кажеш че кола 92г. на сигурно повече от 200 000км ще я продават за 7-8 хил. ли?АБСУРТ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Hronos кво ма напраи бе братче!Искаш да ми кажеш че кола 92г. на сигурно повече от 200 000км ще я продават за 7-8 хил. ли?АБСУРТ

Добре кажи колко пари си си приготвил тогава за такава машина? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Братче т,ва е положението.Пробвай се но шансовете ти са равни почти на нула.Тия коли първо много рядко се продават и второ си държат цени.Явно има защо да са на такива пари.Не си ли усетил още че Хондите са по скъпи от останалите марки поне с 20%.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Hronos кво ма напраи бе братче!Искаш да ми кажеш че кола 92г. на сигурно повече от 200 000км ще я продават за 7-8 хил. ли?АБСУРТ

:lol: Ами ако намериш читав Прелюд 92-93г , дори и с най-слабият мотор за под 11000лв, явно си късметлия :) Това е ХОНДА бре пич,държат си цената!!!:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...