Jump to content
assfull

барбекю

Recommended Posts

за тази събота май е 7-ми,някъде на бистрица било нашето място.абе за повече инфо май и Blondi ще трябва да се включи.хайде народе :dry: ама чак такива да ги нямаме :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: айде бе мързели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Моето предложение е събота да отидем към Самоков за барбекюто и да го съчетаем с рали "България". Има ли сподвижници на идеята?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви малко снимки от мястото, което се намира след Бистрица, точно преди последния завой преди Железница:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая последната снимка уби рибата :)

Мисля с моята да привлека повече аудитория:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тая последната снимка уби рибата :)...

Идеята е да се види, че има къде да се паркира и по-ниските няма да имат проблем с оффроуд изпълнения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да питам, някой запазил ли е поляна или нещо такова, и да се скарам на тия дето само разводняват темата :) . Кога е срещата и от каде се тръгва? Аз предлагам среща на спирката на автобусите 60 и ненам си колко /срещу лесотехническия/. Във колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry, че се намесвам без да участвам наистина, обаче да кажа, че там е фраш. Лятото може да се поопразни леко, но все пак си има хора. Ако групата е голяма най-хубаво отрано сутрин, иначе към 1-2 p.m. може да се намери място за макс 7-8 човека.абе като гледам организацията на моя язовир как се влачи нищо чудно да цъфна и аз:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да питам, някой запазил ли е поляна или нещо такова, и да се скарам на тия дето само разводняват темата :) . Кога е срещата и от каде се тръгва? Аз предлагам среща на спирката на автобусите 60 и ненам си колко /срещу лесотехническия/. Във колко часа?

Може да се чакаме на ОМВто на Бояна на по кафе и направо нагоре всички да няма загубили се... другия вариант е в центъра на Бистрица на площада в кафе Матрицата...А и трябва да тръгнем по-раничко, че вече доста хора го знаят това място...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А и да не забравя, в центъра на Бистрица може да напазаруваме всичко /пържолки, шишчета, наденички, безалкохолно и бира/....

Публикувано изображение

Редактирано от Blondy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе поляни бол:) аз ша ви кажа една много згодна! След последната спирка на автобусите "Белите брези" караш към километър два и има поляна колкото футболно игрище:), а след това има и права дълга над 2км :) на 200-300м от поляната има и чешма ако някой е решил да се мие :( Аз да не се заканвам много ама мое да се окаже, че ша съмна бачкане и няма да мога да дойда:)П.С. Аз съм за следобедно барбекю! Кой ще идва в крайна сметка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blondy, зная го тоя тур, от който си пратил снимки - това е с Жоржо и останалите сектанти от рено-клуба...

:)

 

 

А и да не забравя, в центъра на Бистрица може да напазаруваме всичко /пържолки, шишчета, наденички, безалкохолно и бира/....

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така като гледам до сега нищо конкретно не е решено. Айде и аз да се кандидатирам. Дайте да решим поне по кое време на денонощието да се съберем. Лично аз предпочитам привечер и да се откара до по нощите. Има комари, но на лагерен окън е друго. Това със скарата е може и в софето. Ние като правим барбркю горим около 2 часа само цепеници, и в образуваната жар заравяме пържолките и картофки за салатка и мезенце. От горе шишчета и наденичка. Абе това е истината.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да ви навия за съботно-неделно с палатки на язовир огняново....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blondy, зная го тоя тур, от който си пратил снимки - това е с Жоржо и останалите сектанти от рено-клуба... ;) ...

Да така е, това са снимки от барбекютата на клуб Рено, но все пак аз съм ги правила, поне тези... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

Аз да вдигна малко темата и да ви питам не ви ли писна от работа :D Я вижте колко приятно изглежда на снимките а представям си какво е там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжалаление аз ще бачкам, няма да мога да дойда:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега разбрах че ще съм си в БГ.та последно ще или неще,та да знам какво да лъжа жената :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho
Отговорено (Редактирано)

Ами аз мойта я излъгах, да ходиме, ама като гледам май няма грам желаещи.като гледам само assfull, Blondy, Antony и аз сме мераклии та казвайте час ии от къде да тръгнем и да отлитаме :D п.с. Аз живея в Люлин

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

Ами момчета, Antony е на работа някъде до обяд, ако сте съгласни на следобедно-вечерно барбекю може да се разберем да се чакаме пред Билата в Люлин, да напазаруваме и от там нагоре.п.с. Antony ще е с едни негови приятели, няма да сме толкова малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се съберем в 4 часа пред входа на Била.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK, само че Antony ще успее за 18.00. Ние може да напазаруваме и да го изчакаме на по кафе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да ви питам хем ,ще ходите на бистрица хем се събирате в Люлин !!! нещо не ми звучи не е ли по добре да пазарувате от Билата на бул.България и от там направо нагоре ?иначе се получава за Варна ама през Гоце Делчев за по близо .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

OK, само че Antony ще успее за 18.00. Ние може да напазаруваме и да го изчакаме на по кафе...

Ами тогава 17.30 примерно.Greenwater щото сме от люлин, но може и на другата която ти казваш. Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Blondy

Ами тогава 17.30 примерно.

ок и коя Била последно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много яко ,тамън се прибирам има и снимки ама оставям Блонди да ги качи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

още един току що прибрал се !!! .ей тия дет не бяха,само могат да съжаляват.хора да но следващият път организацията да е по добра,че да се съберем още повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

аз докато разбера и то свършило !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Пък аз се мъчих край един язовир, ЗОР ви казвам!!! :plane:btw пробвах сивика на офроуд, нямате идея откъде минах, ебати проходимостта има тва говедо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко ще позакъснея със снимките, но сега се връщам от друго барбекю :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко ще позакъснея със снимките, но сега се връщам от друго барбекю :blink:

е така ще кажеш :plane: .аиде дай снимковия материал че нямам търпение да го направим пак,ама с преспиване и палатки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho
Отговорено (Редактирано)

е така ще кажеш :blink: .аиде дай снимковия материал че нямам търпение да го направим пак,ама с преспиване и палатки :)

И малко повече топли дрехи че си е доста студено вечер. :):plane::) Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Повечето готини моменти ги няма на снимки, но така поне няма да се вижда как се излагаме. :D Между другото аз предлагам барбекю срещата да стане ежемесечна. Така организацията ще стане по-стабилна а и около оганя е малко по-друго. :D

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето готини моменти ги няма на снимки, но така поне няма да се вижда как се излагаме. :D Между другото аз предлагам барбекю срещата да стане ежемесечна. Така организацията ще стане по-стабилна а и около оганя е малко по-друго. :D

Ами всяка последна неделя е заета :D така че остава всяка първа събота :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам всяка втора събота. Така по средата на месеца ще си имаме барбекю с напиване, а в края месечна с гонки. Какво повече може да иска човек :drunk: .

Когато за първи път чух за срещите на гребната в Пловдив във фантазията ми бликна точно такава къртинка.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

Когато за първи път чух за срещите на гребната в Пловдив във фантазията ми бликна точно такава къртинка.

Добре сте си вие с тия борчета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...