Jump to content
Allweiss

Почему не работает форум?

Recommended Posts

Привет. Какой то глюк у форума ;) Он у меня грузиться через раз! Подскажите, в чем может быть дело? Вот и зарегистрировался - всерогно не помогло…

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Може би защото минава през същите сървари, през които и руските ботове с многото постове тези дни...А може и той да е свързан с цялата тази спамерска инвазия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Нещо не съм добре с говоримия руски (въпреки че разбирам на 100%), но като бях в САЩ мнооооооого бавно зареждаше форума - а връзката беше 4 Мбита. Вероятно поради същата причина е и при него. Каква може да е си нямам и идея - или по-скоро само догадки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

Може би защото минава през същите сървари, през които и руските ботове с многото постове тези дни...А може и той да е свързан с цялата тази спамерска инвазия ;)

каква инвазия? аз нищо не съм забелязал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браузърът еНаправих сравнение между няколкоТези които са надстроика на Интернет Експлорера зареждат всяка една страница бавноОпера и Мозила бягат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Може би защото минава през същите сървари, през които и руските ботове с многото постове тези дни...А може и той да е свързан с цялата тази спамерска инвазия ;)

каква инвазия? аз нищо не съм забелязал :D
Имаше пет шест теми на руски тези дни с реклама на онлайн казина и прочие глупости, най-вероятно са вече изтрити и ботовете баннати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sunny

;) хммммммммммм аз като влизам в руски форуми пиша на руски (колкото мога)тоя да не е по специален гъзар от мен,да ми шпреха на руски тукада е учил български :D

мисля,че колегата наи-правилно се изрази ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не така тва е братска русия...........кво толко го нападнахте момчето ако нямаше строги админи тука полувината щяхте да пишете на маймуница :) ........пък и все пак пише в оффтопик не я е избацал темата в техническия както правят повечето нови яюзъри с майчин език маймуница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...