Jump to content
Guest Dobromir

винтилация

Recommended Posts

Guest Dobromir

Здравейте,Имам един проблем при напълно спряна винтилация в колата от решетките духа доста силно топъл въздух все едно съм пуснал парно. Знае ли някой от къде може да е проблема? Възможно ли е някоя клапа да не се затваря напълно? Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в движение или в спряло положение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ще ми е интересно да разбера дали има решение на този проблем, защото и при мен се получава същото , постоянно духа топъл въздух , дори при пуснат климатик или при спряна перка.Аз вече взех да си мисля че това е нормално , абсолютно отсъствие на по - хладен въздух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RATAMAHATA

Значи има един бутон на таблото, който е за това дали да вкарва въздух от вън или да циркулира вътре. Натисни бутона на позиция да върти въздуха вътре и ще спре да ти духа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Бай Гуджан
Отговорено (Редактирано)

Пробвай като натиснаш копчето, което ти върти само въздуха вътре в колата.П.П. Писали сме заедно с колегата RATAMAHATA :rolleyes:

Редактирано от Бай Гуджан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

А аз мислех, че само в Пловдив викат "вИнтилация" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dobromir

А аз мислех, че само в Пловдив викат "вИнтилация" :D

Ами аз бях май на градус и затова съм объркал :)Ами да ако бях по просветен щях да знам че средното копче за вътрешна циркулация трябва да се натисне. Това се оказа отговора на загадката. Благодаря на отзовалите се :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ще ми е интересно да разбера дали има решение на този проблем, защото и при мен се получава същото , постоянно духа топъл въздух , дори при пуснат климатик или при спряна перка.Аз вече взех да си мисля че това е нормално , абсолютно отсъствие на по - хладен въздух.

Значи при мен беще същото на Прелюда и човека от който го купих вика - Трябва да се напълниклиматика щото не изстудява добре! Да ама не, беше откачен кожуха на жилото и като сложа на положение студено то не затваря кранчето на парното и таратанци студено само жега бичи дори и с климатик. Така че провери си лостовата система до кранчето за парното ако е с такава а ако си само на клапа може клапата да не затваря добре и като последно провери дали има фреон в климатика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...