Jump to content
Guest ADH-Honda

Една година !

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

Съвсем сериозно, ДНЕС - 7 Октомври 2004-а се навършва точно ЕДНА година от както е написано първото мнение в този форум !!!

Днес трябва да се празнува, Юбилей е ;);)

 

Ето я ПЪРВАТА ТЕМА СЪЗДАДЕНА В ТОЗИ ФОРУМ - точно преди ЕДНА година :lol: Сякаш беше вчера.... ;):lol:

 

Добре е - за една година близо 520 регистрирани юзъра, към 12200 мнения :lol:, куп Софииски срещи, една Национална.... :P

 

Догодина - още толкова по-ДВЕ ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Честито на всички :lol:И както е казал ТАТО : "ТАЗ ГОДИНА ЗАВОД ЗА ПОЛУПРОВОДНИЦИ ДОГОДИНА ЗА ЦЕЛИ........................"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Честито :lol: все повече фенове ще има със сигурност, то от хубавото никой не бяга :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Честит Рожден ден на Форума, и всички Форумджии - за много години напред.И дано и на 7.11.2013та година да сме все още фенове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

и от мен 4естито на вси4ки касметлии които са 4ленове на клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Баси, кога мина времето... Лично от мен, огромни благодарности на всички вас, че бяхте/сте/ще бъдете най-сплотеното онлайн комюнити, в което имам честта да съм. За който не знае, движа още няколко форума в интернет и смело мога да твърдя, че този е най-добрият във всяко едно отношение. Айде наздраве (нищо, че не пия) :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

ИЕЕЕААААДа ни е честита парвата ни годинка!!!! ::)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Бе то и аз май станах старо куче тука а??? ;););):) хайде да ни е честит рожденния ден на форума, да сме живи и здрави, прави, корави като ХОНДАДЖИИ бре ;) Таз година национална среща - догодина може и европейска - знае ли човек :D Честит празник колеги и наздраве на всички :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Честит му рожден ден и на форума! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Lоng Live Rock'n'Roll

Най-готения форум в нашто нет пространство-аз бих казал -благодаря :D:)

Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Кефим се :);)Значи се получи все пак(на пук на тези дето не вярваха)Проходихме момчета и момичета.:DБлагодаря на всички че ви има и че сте тук ;):);):D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

И аз се кефя , 4естито на вси4ки , надявам се в скоро време да се срещна на живо с доста от съклубарите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jp-
:) E значи е време за "юбилейна" среща! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

ЧРД съклубари ;):) !Да ни е жив и здрав форума :D !Занапред по-малко дрязги, повече приятни емоции и още повече полезни теми :D И догодина на Националния събор два пъти повече Хонди (е и моя Нисан де ;) )Наздраве за forums.hondabg.com :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Честито на всички благодарности за това, че го има този форум :) Може и да е на една годинка ама както казва Омбре проходило.Лично мнение за една година време толкоз срещи, че и национална това си е супер. Догодина по две х2 х2 х2 х2 ....Аз лично бях останал с впечатлението, че го има от повече време, може би защото хората са готини и от първата среща ми се стори, че се познават от 100 години, а може би защото "Феновете знаят защо"...........Ха нека ни е честита първата годинка мнооо добре се развиваме ;)Еиииии наздраве забравих :D

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Честит Юбилей!!! Браво на създателите му да продължават в все същия дух.ЧЕСТИТО!!! и на всички съклубари;);):D:):D:D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest target

Честита годишнина ськлубари добре е че ни има защото ако не сьм наработа сьм в ХОНДАТА СИ ако и там ме няма сам вьв ХОНДА ФЕН КЛУБ в форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Честит рожден ден на форума и на всички които се чувстват част от него :))Направо е супер !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ай честито и от мене :D Пожелавам ви , а и на мене си следващата една година ОФИЦЯЛНО БЪЛГАРСКО ХОНДА ОБЩЕСТВО :) Където всички ще бъдем членове и ще правим не по една , а по 3 Национални срещи и още поне по 10 във всяка една точка на нашата родина :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 100NX Golf Destroyer

Честит Юбилей и от мен на всички в клуб Honda! :) Пожелавам на всички много кеф и хубави емоции и дано всичко върви към по-добро във всяко едно отношение.

И догодина на Националния събор два пъти повече Хонди (е и моя Нисан де  )Наздраве за forums.hondabg.com  !

Имайки предвид досегашната история присъствието на Nissan-ите на Националните срещи ще се увеличи със 100%, пожелавам и Хондите да се умножат поне с толкова! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SicilianeCa

Честито и от мен !Да сме живи и здрави,пък че форума ще расте и прогресира е ясно :) Наздраве :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Мдааам честито и от мен на всички съклубари - ХондаджииДано сме живи и здрави още дълго време, а и клуба покрай нас :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

честито драги ми сълкубари и съкубарки, дано още дълги години да караме правилната марка и да се събираме! Бъдете все така готини!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Честито на всички момчета и момичета членове на този прекрасен форум :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Честито и от мен! ;) Поздравявам всички, които са допринесли най-много за този форум и за това да се познавам с вас. Бъдете живи и здрави и още дъъълги години постинги :D Cheers! :D;):);):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

е ха да ни е честит!!!и предполагам не сте забравили онова готино филмче от една стара тема :) пожелавам на всички някой ден българия ( или поне сбирките) да изглеждат TAKA..... ;):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

Благодаря на всички, че ме правите така щастлива да съм част от хората обичащи Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Честит юбилей колеги.Нека си пожелаем всичко най-хубаво и много прекрасни мигове в този форум,а и с хубавиците ни. :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

Честито ни! до година с нови хонди!

Редактирано от blackmary

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

честито и от мен :) ако продължаваме така догодина ще сме значи 1000 :D наистина това е едно много полезно място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Честит ЧРД на Форума и от мене. ;):):D

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Колко бързо се изтъркули една година :-)честито рожден ден на форума и със същия успехда продължаваме да се множим феновете :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Честито и от мен и още дълги години да си го ползвае със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Friska :)

Поздравления за идеята, създателите ;) и всички които участват явно (с постинги) или скрито (с четенето им ;) ) във форума. ;) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

4ЕСТИТООО И ОТ МЕН МАКАР И С НЯКОЛКО ДЕНА ЗАКАСНЕНИЕПОЖЕЛАВАМ ВСЕ ПОВЕЧЕ ФЕНОВЕ НА МАРКАТА И ЛЕК ПЪТ НА ВСИЧКИ СЪКЛУБАРИ!!!:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...