Jump to content
vartan

Автокаско в ДЗИ

Recommended Posts

Здравей те преди време дискотирахме в една тема автокаското и искам да те питам някой ако е си направи авто каско в ДЗИ колко полици са му дали в смисъл колко листа от тия големите.Въпроса е малко глупав но понеже аз попълних един голиям лист , а един попълни и човека от ДЗИ , а сега в мен има само този кадето го попълни застрахователя и една квитанция кадето съм платил вноската.Искам да разбера колко листа големи трябва да са в мен защото да не би да съм загубил единия или да е останал при онзи кадето ми маркира колата или той да е забравил да ми го даде.Еми това ми е въпроса :) ако някой знае да каже , че да не съм умешал нещата :love: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един жълт е . Квитанцията мисля ,че не ти трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Един жълт е . Квитанцията мисля ,че не ти трябва.

Те и двата листа (този който аз попълвах и другия който го попълва застрахователя) за жълти :) . Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми питаш колко трябва да са в теб . Отговарям един , а жълт беше просто пояснение.

Ако имаш и съмнения дали е правилният - снимай го и ще ти кажа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицата е един жълт лист, освен това трябва да имаш копие (синкав лист). Жълтия е по добре да не го носиш постоянно. Носи само копието. Недай си боже при ПТП, като покажеш копието, че имаш каско в ДЗИ си с безплатна пътна помощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси колеги за информацията :) .Листа кой аз попълвах и този който беше попълнен от застрахователя бяха все жълти , замо копието беше синкаво.Този жълтия който го имам трябва да е като синкавия нали :love: .

Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой ви прави застраховките , но синьото принципно мисля че трябва да стои при застрахователя/агента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега би трябвало да са ти дали оригинал и копие на застрахователната полица - 2 листа еднакви, жълт и син мисля бяха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега би трябвало да са ти дали оригинал и копие на застрахователната полица - 2 листа еднакви, жълт и син мисля бяха.

/\||Това е истината!Казват,че оригинала е за да си го държиш в къщи.Изрично попитах застрахователя,какво ще стане ако изгубя всички листове,ще изгоря ли със застраховката?Отговориха ми,че няма никакъв проблем за мен.Проблема бил там,че този,който е намерил или откраднал листовете може за злоупотреби с тях,но теб това не те касае. Единствено незнам как стои въпроса с пътната помощ,ако си ги изгубил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Да ви таковам , аз що нямам син бе :D 5 поредни застраховки поне и все само жълт :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharki

Здравей те преди време дискотирахме в една тема автокаското и искам да те питам някой ако е си направи авто каско в ДЗИ колко полици са му дали в смисъл колко листа от тия големите.Въпроса е малко глупав но понеже аз попълних един голиям лист , а един попълни и човека от ДЗИ , а сега в мен има само този кадето го попълни застрахователя и една квитанция кадето съм платил вноската.Искам да разбера колко листа големи трябва да са в мен защото да не би да съм загубил единия или да е останал при онзи кадето ми маркира колата или той да е забравил да ми го даде.Еми това ми е въпроса :cool: ако някой знае да каже , че да не съм умешал нещата :D .

Трябва да имаш един жълт с размер А4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застраховката е невалидна без квитанцията за платената премия!

Един жълт е . Квитанцията мисля ,че не ти трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застраховката е невалидна без квитанцията за платената премия!

Един жълт е . Квитанцията мисля ,че не ти трябва.

Паза я квитанцията , мерси че спомена това :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...