Jump to content
Guest 1net

за "Въпросче"

Recommended Posts

Guest 1net

онази тема вече е заключена.....Колеги, няколко предложения понеже мине не мине време и се появява подобна тема за инфо на тема предложение в мобиле-то1. нека тези теми да седят в купува/продава2. нека се въздържаме от коментиране на чуждите мнения - ако всеки просто си каже мнението без да оплюва другите, ще може да не се получават такива крайни постове и най-вече човекът пуснал темата ще може спокойно да си прецени на кого да вярва. Всеки си има начини да отсява глупавите и недостоверните постове, така че що не оставите хората сами да решат кого да слушат и кого не.3. нека въпреки острите изказвания по този вид теми, те ( темите) да продължат да се появяват защото са доста полезни за хората тук които си търсят кола ( визирам себе си)п.п. толкова ли е нужно темите да се омазват с ругатни и подобни........ тоя хорум не трябваше ли да е далеч по-цивилизован?п.п.п. бих се радвал това мнение просто да бъде прочетено и да не става обект на продължение на онази дискусия.нямам нищо против ако някой изтрие това съобщение, просто исках да ги кажа тези работиЛек ден на ВСИЧКИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Не се занимавай с простотията на другите, щото няма смисъл. ;)И честит рожден ден! :ppp;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

2. нека се въздържаме от коментиране на чуждите мнения - ако всеки просто си каже мнението без да оплюва другите, ще може да не се получават такива крайни постове и най-вече човекът пуснал темата ще може спокойно да си прецени на кого да вярва. Всеки си има начини да отсява глупавите и недостоверните постове, така че що не оставите хората сами да решат кого да слушат и кого не.

Приемам забележката ;) И честит рожден ден от мене колега :ppp жив и здрав и много щастлив.Дано намериш това, което търсиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Така си е ;)

 

Честит Рожден Ден и от Мен Публикувано изображение

 

7 3 :ppp;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Жив и здрав да си и от мен ;):P:lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

ЧРД и от мен!и по повод темата ми,мерси за съветите на всички включили се, и моля ви, наистина, да не се караме толкова :lol: то както изглежда няма да си сменям моят CRX , той си е идеален , ама пусто влечение към по мощните... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Много мерси на всички за пожеланията....и да взема и аз да си пожелая на някоя скорошна среща да не идвам пак с някой приятел с бмв или опел :P:lol::lol: отново мерси, и се надявам скоро да ви видия по срещи и седянки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Айде ЧРД и от мен и приятно изкарване :lol: и да не прекаляваш с алкохола че... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ч.Р.Д Да си жив и здрав много радост и успехи :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

аз ти пожелавам най-важното: здраве и безавариини километри. наздраве :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Много си прав. Така си еЧРД жив и здрав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest target

Хаиде ЧРД и от мен да си жив и здрав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

то както изглежда няма да си сменям моят CRX , той си е идеален , ама пусто влечение към по мощните... :)

Никво сменяне на хубавата кола... и през ум да не ти минава :D ЧРД колега ;) И много весели моменти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...