Jump to content
Guest hondacivic88

Za Boiata

Recommended Posts

Guest hondacivic88

Та част от колата ми беше боядисана преди около месец... Казаха ми че трябва да се пастира за да се фиксира по добре боята. След това ми казаха че трябва не само да се пастира а се спомена и някакво водно стъкло. Нямам си представа това последното какво е ама ми трябва място където го правят.Много ще съм ви благодарен за помоща.

Редактирано от hondacivic88

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Във (почти) всяка автомивка предлагат услугата пастиране. Първо се минава с полир паста, да се заличат големите разлики, надирания и т.н., после се пастира, с друга паста. Има си машинки като за шлайфане, може и с бормашина и със специален накрайник (ама да не е ударна) сам да си го направиш. В Младост зад Шел примерно, на линията на трамвай 22 дето пресича моста за летището, долу има голям комплекс, абе навсякъде. Най-евтино са ми предлагали по този новият булевард над метрото, Тодор Александров, в посока Люлин, малко преди пазара, на предният светофар, на дясно в насрещното на 10 метра, има автомивка.Тази процедура е добре да се прави поне 2 пъти годишно, колата става като нова, и се запазва лака и боята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondacivic88

А това водното стъкло какво ще е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...