Jump to content
BOSTONIAN

каква аларма,колкото за пред застрахователите

Recommended Posts

Здравейте колеги,моля за предложения за сервиз,където да ми сложат аларма,колкото да отбия номера пред застрахователите,че мина времето,когато можех да я застраховам без алармето.Благодаря предварително. :) П.С :Миналата година някви многознайковци така бяха объркали пежото на майка ми,че когато отидох да го взема,единия ми вика"Абе ,нещо бензиновата ти помпа блокира,ама не от мен тоя проблем."И си викам на акъла Що не ти ..... :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на илиенци има за по 50лева и си бачкат доста добре.Имам и човек който може да ти я монтира.ако решиш нещо0886814219 :) .дано съм ти помогнал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да пиука друго ти не требе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

Е.Т. "ЧЕРНИЯ БИК"Авто аларми за бедни и богати GSM:0888 920 987 GSM:0898 509 539София. бул.Драган Цанков . бл.59-63 .вх.4тва е близо до Лук Ойл при КАТ сложиха ми я за 15-20мин най ефтината 85лв с монтаж и няква гаранция.според мен е смотана аларма,но тогава нямах пари и ми трябва6е за пред застрахователите както е в твоя слу4ай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RAK- пак на драган цанкож точно преди следствието една зграда отдолу продават фитнес уреди качваш се горе на втория етаж и си избираш едно време там си направих застраховката и там ми сложиха алармата, добриса пипат чисто и има богат избор, евтини и скапи, доколкото си спомням сега незнам как е тарифата 120лв излизаше всичко, алармата бесхе несщо от сорта 888 щете излажа. Ако сам бил полезен ще бада доволен.П.С. Ако имаш вазможност и можеш да намериш някаде представител влакор(балгарските аларми) ти ги препорачвам цената е пак някъде там имат даже и по евтини но незнам в сф каде ги породават и поставят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейтеимам приятел, който монтира Български аларми- доста модерни(с изход за пейджър например), около 110 лева с монтажа, 2 години гаранцияАко някои се интересува- да се свърже с менпоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...