Jump to content
Dido_VN

Републикански шампионат по автомобилизъм

Recommended Posts

Здравейте, днес случайно ми попадна нещо интересно.Тази събота и неделя (09/10-06-2007г.) ще се проведе Републикански шампионат по автомобилизъм III-ти кръг, който ще бъде във Варна. Все още немога да кажа какви коли ще участват. Единственото което имам е брошура с инфо за състезанието.ето и линкове към двете траници:Стр.1Стр.2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

трасето изглежда интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем но сме на национална среща все пак.Дано всичко мине добре защото със тия самолетни прави не е най подходящото трасе за пистов шампионат,а и за първа година е официално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да май трябва да има малко повече завои. Така е малко скучна пистата. Една права отсечка е достатъчна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Спокойно,превала ще им охлади страстите,а и излизането след моста е доста коварно.Неделя рано сутринта около 6:00 заминавам от националната към Варна за да мога да гледам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Хайде в Събота в 14ч. аз се мятам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах стартовия лист участниците са разделени в 4 класа стартират на 10.06 в 10.30 първия клас Шкоди,втория Лади, в третия има 4 Сивика един type R техния старт е 11.00, в събота са тренировки само

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orleto

Момчета имам клипчета, аматьорски на завоя дето е до ОМВ. Успяхме да си намерим местенце на покрива на блока до завоя. Ще гледам да ги кача у нета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам клипчета, аматьорски на завоя дето е до ОМВ. Успяхме да си намерим местенце на покрива на блока до завоя. Ще гледам да ги кача у нета

Браво. И аз бях точно на обратния завой, струва ми се че там беше най-интересно. Май само Сивика го вземаше както трябва, на няколко пъти много добре се лопучи. А Поршето хич не си даваше зор. Само до 3-4 хил. оборота и избива рибата. Много върви ей. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...