Jump to content
Guest frisko

Май е време за среща а?

Recommended Posts

Guest frisko

Денят,часьт и мястото са известниКво ще кажете за 17.10 :D

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ми аз на 9-ти или 10-ти мисля да се разходя до дино-денят, просто ей така за агитка и от онтерес как се провеждат такива тестове...Айде, не е зле по-честичко да се виждаме, пък и така някой като изпусне среща няма цял месец да го е яд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Аз предлагам направо на Дино денят да е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

ми аз на 9-ти или 10-ти мисля да се разходя до дино-денят, просто ей така за агитка и от онтерес как се провеждат такива тестове...

Ти пак си ходи ама аз викам за среща на 17 в студентския град

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

ми аз на 9-ти или 10-ти мисля да се разходя до дино-денят, просто ей така за агитка и от онтерес как се провеждат такива тестове...

Мисля и аз да направя същото в един от двата дни...А иначе нямам нищо против и за среща по късно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 4u6kata

i az 6te doida kato kibik da vidq boli li ot dyno testa . to mai sre6ti4ka si se zaformi.samo kajete posledno ostava 9-10 ot 10:15 nali da ne se izdunq i da zabravq :D:D:argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest LoShoTo

не е лошо да се организира нещо както предлага Frisko 17.10 .има ли други ЗА?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ми аз съм ЗА,и без това не сме се вийдали от чука си и време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

аз също бих дошла на 17-ти , и без друго трябва да се видя с мацката с 'мойта' кола:lol:а и мисля един нов член с черен CRX да ви доведа:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Супер ще е на 17-ти само дано ми е готова колицата, че засега още я стягат...:lol:п.п. И носете лепенки че ние новите фенове да си налепим! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Надявам се, че ще съм там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 4u6kata

И аз сьм за ама да се прибереме за "Големия Брат" хахаха :lol: абе и на Даино деня ще се весна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е и аз мислия да се весна и на двете :):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 100NX Golf Destroyer

аз също бих дошла на 17-ти , и без друго трябва да се видя с мацката с 'мойта' кола:)а и мисля един нов член с черен CRX да ви доведа;)

Да не забравяме, че ще има да черпиш и бира... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

Приятелю, нема проблеми, само да не се окаже че ти ще имаш да чрпиш! :):D

Редактирано от blackmary

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Не е лошо за съм и за 9 ти и за 17 ти. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest senio

п.п. И носете лепенки че ние новите фенове да си налепим!  ;)

На 17ти е супер само кажете часЕдна лепенка и за мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

фенове за 17.10 срещата е в Пловдив-ако можете елате и вие за да стане както трябва.за повече информация четете за събирането в Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Хора вкарвам едно рпедложение към тези които ще присъстват на срещата в София другата седмица , понеже и на мене много ми се иска да присъствам , защо не я направите на 16.10 , така ще мога и на Софийска и на Пловдивска да присъствам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

понеже и на мене много ми се иска да присъствам , защо не я направите на 16.10 , така ще мога и на Софийска и на Пловдивска да присъствам :fun:

Срещите в София винаги са били в неделя от 13 часа.Може би идеята да се прави в сьбота не е добра.Направете в пловдив на 16 и заповядайте на 17 в студ.град

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Аз съм за, който и да е ден! Ако нямате нищо против `всички`, за събота е по-удобно за пътуващи. Повярвайте ми ! Когато ходих за среща във Варна, си скъсах задника от път посред нощ и бях само за 1,5-2 часа на срещата а и на следващият ден ставай в 7:30!!!!! Нито спах, нито среща видях :Dпп: за да не се размътят нещата, срещата си е на 17.10 от 13:00ч.Ако се появат повече навитаци за събота, тогава ще се мести датата.Последният път от час на ден , от ден на ден и среща ...от 5 човека. :fun:

Редактирано от Mark Antoniy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

пп: за да не се размътят нещата, срещата си е на 17.10 от 13:00ч.Ако се появат повече навитаци за събота, тогава ще се мести датата.Последният път от час на ден , от ден на ден и среща ...от 5 човека. :D

Колеги,дайте да не местим деня и часът, това трябва да си остане като традиция както се казва. А не като предишният път, не от толко, а от толко, не там а там и аз така и не разбрах къде е била срещата. Спореха много за полигона или камбаните и никъде не отидох, защото не ми стана накрая ясно къде е срещата. Така всеки знае, че има среща в неделя, че е от 13:00 и, че е на полигона. Някой и да е чувал само за тези срещи ще се оправи дет се вика. Ако остане за неделя иначе и аз съм там. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Това е единственият начин по-който аз се сещам да кача темата по-нагоре да не се забрави :blink: .17.10.2004г. мястото и часът на срещата са известни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

е аз вече съм обещал да ходия в пловдив :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Момчета ще имате ли нещо против ако се поява на жената с Фиата,защото от доста време сам без кола та сега таркалям Бравото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Е ти представяш ли си да ти се разсърдиме :blink: аз например най-много да дойда с едно раждиво, ужасно изглеждащо, пред разпад хонденце.... а може даже и пеша :dry: кво ти пука, по-важното е да се видиме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...