Jump to content
-=airman=-

Автомобилен туризъм - предложение

Recommended Posts

Здравейте, братлета!Мислехме си с моята мацка да си направим едно пътуване-обиколка на югозападна България с акцент върху туристическите забележителности): София – Пловдив – Асеновград (Асенова крепост, манастир) – Смолян – Ягодинска пещера – Триград – Доспат – Сандански – Рупите – Солун (за 2 дни с влак) – Благоевград – Мелник – София, нещо такова, цитирам по памет :hondarulez:. Идеята е да се задържаме около половин ден навсякъде... сега като се замисля може и да ме успеем да минем всичко за 12 дни, какъвто е планът. Тръгваме оттук на 15-16 юни и се връщаме към 27. Ако някой има желание (и собствен транспорт), може да се присъедини към нас, било то и за част от маршрута...Преспиването не е уредено, но от миналогодишната обиколка знаем, че винаги се намират манастири, квартири и хотели по пътя... С храната е същото. Кара се бавно (то иначе как щях да постигна разход 4,9/100 миналата година). Носете си туристическите книжки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив-Асеновград съм с вас,но допълнително ще потвърдя пак,понеже незнам как ще са ми смените в службата и за датата която ще се падне да сте тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив-Асеновград съм с вас,но допълнително ще потвърдя пак,понеже незнам как ще са ми смените в службата и за датата която ще се падне да сте тук.

:ph34r: Планът е да тръгнем от Сф петък (15.6) около обяд. По принцип гоня "Кръстова гора" същия ден, за да оставя дядо си там (голям фен е), но мисля все пак (Пловдив и Асеновград - транзит) да минем през Асеновата крепост и Бачковския манастир на път за Кръстовата (а, и за една местност разказваше моята половинка - била пак около Асеновград и е като лунен пейзаж)... така че ако си навит - с удоволствие ще те "вземем" и теб за петък следобеда за тези "обекти". :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,от утре почвам да мъча да оправям смените...и апарат да търся!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супермаршрут:P част от него ми е любим, карам с 30-40км/ч и давам разход със сивика 4.5/100 ;) едва ли ще успея да се включа сега, но който може, а досега не го е обиколил да скача иначе не знае кво изпуска - ще види невероятни гледки;):) Особено Триградското ждрело, Ягодинската пещера (непременно се качете и до село Ягодина), Дяволското гърло, язовирите Кричим, Антонивановци, Доспат, Широка поляна, Голям Беглик, Тошков чарк, Батак..........ЛУДНИЦА е;):( Ако не се включа, ще ви завиждам ......благородно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, Майна!Ще видим докъде ще я докараме с маршрута. Миналогодишния (на линка по-горе, ако не сте го видели) беше доста натоварен и дори се поуморихме накрая... наистина.. затова сега като чета поста ти си мисля, че 12 дни можем да ги изкараме спокойно само по местата, които си споменал - ще си струва :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще те посъветвам покрай Ягодинската пещера и Триград да минете и през "Чудните Мостове".Линк Евала на начинанието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

Съжалявам,аз "горя" за разходката. Утре почивам,но имам тур до София и ми се води командировка. Наистина ужасно сорри :D ,пожелавам ви много приятни и весели мигове по време на тази страхотна обиколка:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отлепям... за където си поискамееее! :evil:Нищо, не се косете, ще кача снимки после... наистина, не като за Японията, дето така и не качих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...