Jump to content
stanislav_stz

Honda Civic 97 2.0i Td

Recommended Posts

Здравейте! Искам да попитам, от къде е най-добре да си ги поръчам, от България или от някоя страница, например www.ebay.com?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

еми в българия няма да намериш. с поръчка от ebay.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам на снимката ти, ти имаш. От ebay ли си си ги взимал? Ако да, за колко време пристигнаха и колко парички ти излязоха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............колко парички ти излязоха........

Като пари стъпват на 300-350лв нагоре,

но до колкото знам за твоята не се предлагат кристали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz
Отговорено (Редактирано)

Хм, много странно. Не мога да повярвам че не се предлагат за този модел. Тези на снимката не стават ли?http://images.channeladvisor.com/Sell/SSPr...96_HALO_Cam.jpg

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са за 6-цата ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм се заблудил, понеже малко наподобяват. И какво, за тези модели няма ангелски очи?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

Значи на ъгала на 9-септември и столетов има един магазин за тунингтам могат да ти доставят оригинални от германия за 590 лв някаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не знае?

мойте с поръчка от щатите дойдоха на 700лв но тва са фаровете + стоповете стоповете бяха по скъпи и поръчката дойде за около 2месеца доколкото си спомням

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да, сещам се за магазина. Ще отида да погледна там. Значи според теб има шанс да има за ето този модел:

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс няма, съжалявам. :blink::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

И аз не съм виждал "очички" за Англичанка ! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати работата, не мога да повярвам. Накрая ще се хвана и ще си направя някаква импровизация сам. Как така няма да има... а някаква друга модификация по предницата, която да я поотвори, някой може ли да предложи нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Miho е голям ентусиаст и беше преправил веждите задните, за да си сложи кристални стопове от Акорд, тъй като са сходни... ако ти се занимава и на теб, можеш да префасонираш предницата за да шасмат от нещо друго кристалки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета, ще се консултирам и с него :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Halo

Момче, а ти кола платил си по принцип, че да "импровизираш" по нея, камо ли пък да наричаш своя ?? Що не кажеш на колегите що за хлъзгава тор си дето не седи на лопата, и колко време се скатаваш и белким се размине номера, м? Едно нещо става твое обикновено, когато платиш за него - нещо което ти все още не си направил. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Halo
Отговорено (Редактирано)

Не е моя, на един приятел е. На това момченце Станиславчо, "тати" решил да му купи количка за подарък. Въпроса е и по-скоро проблема е, че не я е купил реално, а се праска тука, че е "негова". Синко, къде се скатавате така последните дни бре? Защо не може да ви открие по телефоните, стария собственик (или все още собственик), ам? И още нещо - как така и защо, едно нещо в случая автомобил, след като не е все още твой, ти чупиш по нея, а чакаш друг да ти оправя бакиите ?? Нещастник, с какви очи се обръщаш към хората тука като "колеги", че и се правиш на вътрешен вече?! :P:bg:Уточнявам, че му гледам изцепките от доста време, ама си траех досега - обаче все още този тип и татко му си правят пас, и за да видите какви индивиди се пръкват и се бият в гърдите "че е член на клуба".

Редактирано от Halo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

МОЛЯ?! Това чак сега го видях!! Пич, не те знам кой си, явно си приятел на Младен(стария собственик). Първо когато писах тази тема, колата вече беше купена. За тези които не знаят и се чудят какво става, колата съм я изплащал на 3 вноски, така се разбрахме с Младен, той се съгласи и сам предложи да ни я даде още след първата вноска (която беше само 1000лв). Искаше да я даде за да сме сигурни че всичко ще е наред - както и беше! За един месец му дадохме всички пари, до последния цент!!! На всичкото отгоре, малко преди да ни я даде колата я закарал на майстори и явно те не си свършили работата както трябва при смяната на маншоните и като резултат се получава липсваща зегерка! Естествено фала стана при нас, след като ни я даде, десен завой и до там, в крайна сметка Младен оправи положението, той няма никаква вина за това. Но аз да почвам ли и аз да плюя по Вас, а?! Едни тъпи смачкани капаци на летите джанти ми давате от 2 месеца вече, колко пъти му звъня той не ми вдига и като ми вдигне "Ся не мога, утре идвам в Стара Загора, ще ти ги донеса". Естествено таралянки, изобщо не съм за едни тъпи капаци, но си мислех че се разбираме! Колата уж беше 105 коня, той ме уверяваше че е 105, просто в талона е записане 64киловата. В крайна сметка се оказа все пак 86... ама както и да е и на това. Просто не мога да повярвам, защо за отношение! Не се правя на никакъв! Не можеш ли да ми се обадиш, да дойдеш при мен или да се видим и да ми го кажеш в очите, ами трябва да си показваме българщината и в интернет! Леле не мога да повярвам просто. И да не пропусна че Младен ми прати съобщение, с което ми се извинява за твоите думи. Също така ми писа че ще ми се извиниш публично, ЧАКАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Защото ми писна, не на Вас, ами на МЕН!!! Как може да пишеш такива глупости е човек!! Изобщо като не ме познаваш и не знаеш нищо за мен, защо пишеш? Няма майтап, мислех ви за много печени и точни хора, но така да се гаврите с мен и семейството ми. ЕВАЛА БЪЛГАРИЯ! Нека те улесня, ще спра да се внедрявам, СБОГОМ!

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...