Jump to content
Gen4o Ivanov

Въпрос за Сивик Купе '94

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте. Мой приятел си купи Сивик Купе '94 година, 1.5 16 клапана. Бихте ли ми разяснили коя версия на Сивик е това? Тъй като иска да си купи спортни пружини, забелязох в каталозите се дават различни версии- EK, EG, EJ и т.н. Още, каква е съвместимостта на съответните пружини, от кои версии стават за тази Хонда? Благодаря предварително!

Редактирано от Gen4o Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element
Отговорено (Редактирано)

Погледнете номера на шасито(рамата), четвъртата и петата букви издават коя версия е колата - JHMEG8...

JHMEJ9...

JHMEG4... и т.н.

Относно съвместимостта на пружините може да ти помогне някой който е сменял или знае - аз не съм от тези. :D

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Погледнете номера на шасито(рамата), четвъртата и петата букви издават коя версия е колата - JHMEG8...

JHMEJ9...

JHMEG4... и т.н.

Относно съвместимостта на пружините може да ти помогне някой който е сменял или знае - аз не съм от тези. :punk:

Пич а каква разликата между версия и модификация.Защото по метода който ти казжаш излиза че колата е EG , но като напиша VIN номера в някой VIN декодер ми излиза , че е DXI.Аз съм със сивик 5г хечбек д15б2. Редактирано от vartan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пич а каква разликата между версия и модификация.Защото по метода който ти казжаш излиза че колата е EG , но като напиша VIN номера в някой VIN декодер ми излиза , че е DXI.Аз съм със сивик 5г хечбек д15б2.

Думата "версия" я е употребих,защото колегата който питаше беше се изказал така,иначе каква е разликата с "модификация"...незнам, може би е едно и също?Аз го тълкувам така: колата ти си е EG, а това DXI дето се е показало - нивото на обурудване за конкретния модел навярно(екстри, т'ва онова). Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...