Jump to content

Recommended Posts

Здравеите, в Добрич падна една много лоша градушка и ми понакривиламарините наи-вече предния капак и тавана.Има ли начин да се коригиратвдлъбнатините без пребоядисване?Ако имате някакви идеи пишете :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв,само ново боядисване и здраво запълване с кит.а ако колата ти е англичанка предния капак не се сменя, просто цената му е вълшебна направо 1000лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има технология за изправяне с вакуум. На принципа на вендузите. Предполагам, че няма да стане като ново, но ако се боядисва ще е нужно минимално количество кит :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

градобийни тенекии най трудно се оправят ама споко - требе ти читав майстор и нема проблем-не сепритеснявай за кита- няма да е много-боята и майсторлъка ще вдигнат цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз подучух за тоя вакуумДали има във Варна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Из4уква се нежно и леко с малко 4укле, после с малко кит (полиестерен), после на шриц кит, запълва шупли4ките!Моят таван е оправян и сега е перфектен, но иди при светни майстори, ане само да си дадеш парите на вятъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази технология за вакума я знам но по-добре е да не се прави просто не си заслужава защотото така или иначе пак минаваш през кит-а.За моята кола която е ударена от град по тавана и предня капак ми искат 1200-1300 лв да я оправят но това е за цялата кола иначе само за капака незнам колко ще вземе. Също така знам че за тавана отива най-много труд и е доста пари да ти го оправят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще играе кита както виждам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...