Jump to content
Guest veno

Pcv клапа

Recommended Posts

Guest veno

Здравейте колеги,

извинявам се че ви губя времето но искам да попитам хората със които карат D14A2

Знаете ли кое е pcv клапата на снимката по-долу:

Публикувано изображение

 

 

Номер 2 или 6 ? Според Бултрако е 2 според моя уважан от мен колега miHo е 6. Тъй като сайта от които е снимката е американски има само американските модификации на Хонда, при моделите 92-95 година е 6, но при DelSol диаграмата е същата но там дават 2 като пцв клапа. За съжаление на D14A2 "2" се пада под всмукателните колектори и не мога да я изкарам и проверя клапа ли е или не, защото при мен 6 е просто едно "Г" образен щуцер без никакви наченки на клапа вътре. Целта ми е да разбера дали 6 е клапата при мен която реално не е работи, или е възможно клапата да е под колекторите кадето се пада 2.

Молбата ми е към колегите със D14A2 тъй като "6" се пада отгоре и се вади за 5 секунди ако могат да проверят дали е клапа при тях, тоест като го свалят трябва като се разклати да цъка и най-малкото като се погледне отдолу си личи че вътре има нещо, ако могат да прекарат през "6" например жичка значи е като при мен просто връзка на маркучите а клапата е някаде отдолу до картера. Това е благодаря за вниманието, и не не съм луд но може и да полудявам :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 6 колега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 6 колега :lol:

Така мислиш или имаш D14A2-ка и провери на нея ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...