Jump to content
Guest Rali crx

Nov Fen

Recommended Posts

Guest ma4o

добре дошла и от мен ;) това е марката ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Ако е от 1985-а година примерно, ще е с EW3 мотор който е БЕЗ катализатор.

и black merry е със EW3 ... нека и е лошо ;);) бате Санде на всяко гърне мерудияп.п. ще взема да домъкна и на мери CRX-a да го премерим и него на диното, да стане ясно веднъж за винаги има ли разлика между EW3 и EW4 или не, кой е 90 и кой е 100 коня и т.н.п.п.п. ха - ето защо на black merry CRX-а изключва на 6500 а моя и на боги на 7200 оборота! Не е като да нямат разлики...
Викторчо ще ме бие, но немога да си помогнаЕВ3 и ЕВ4 са доста различни двигатели както разбрах вчера в Хонда тиа хора драги ми Магнумчо такива коли като наще не са виждали, исказването беше нещо подобно на ЕЙ ТАКОВА ЖИВОТНО НЕМА, та приателю разликата не е само в катализатора, смукателния колектор нема нищо общо вакуум контрола (ПРОКЛЕТАТА черна кутия я няма) също както следва и компютъра е много различен, има и други но ще ме бият та стига вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ACURA-CRX

Много поздрави на сестричките ти.И не се праи много с тая твоя черна баба.Има една черна стрела в кв.Левски. тя направо ще те разкаса ;);) .Много поздрави на мажлето ти. ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Добре дошла в обществото на полунормалните :):D:D ! :hondarulez: не съм чел всичко , но от прочетеното придобивам впечатление , че би било добре хондата ти да е червена , та ако се засечем двама нахални хондисти на някой светофар поне да си поръчваме боя и за двете коли хи хи :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Здрасти и на теб,да за техен ужас наистина като се има предвид , че карам по бързичко отколкото трябва и съм доста нахална по столичните кръстовища- да му мислят !

Апропо, ти да не караш един червен сивик седан , 5-та генерация и да си с руса къдрава коса ? защото тази сутрин едан доста нахална шофьорка се опита да ми вземе предимството ,но добре че се осъзна на време да си спаси десния преден калник :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Здрасти и на теб,да за техен ужас наистина като се има предвид , че карам по бързичко отколкото трябва и съм доста нахална по столичните кръстовища- да му мислят !

Апропо, ти да не караш един червен сивик седан , 5-та генерация и да си с руса къдрава коса ? защото тази сутрин едан доста нахална шофьорка се опита да ми вземе предимството ,но добре че се осъзна на време да си спаси десния преден калник :-)
Да, тя е ! Ма не кара червен Сивик, а черен CRX и не е 5-та генерация, а 1-ва :hondarulez: Извиняваи, но не можах да се въздържа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

[Да, тя е ! Ма не кара червен Сивик, а черен CRX и не е 5-та генерация, а 1-ва :D Извиняваи, но не можах да се въздържа :D

Щом брат Стефо го казва значи е така. :):hondarulez::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Да, тя е ! Ма не кара червен Сивик, а черен CRX и не е 5-та генерация, а 1-ва :hondarulez: Извиняваи, но не можах да се въздържа :)

еех, остарявам и все повече недовиждам -вече не мога да различа червен седан от черен CRX. ДОбре че все още мазките вътре различавам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

еех, остарявам и все повече недовиждам -вече не мога да различа червен седан от черен CRX. ДОбре че все още мазките вътре различавам :hondarulez:

Бе не си остарял толкова, щом различаваш мацките в колите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...