Jump to content
ReSPecT

Как да отворя фар?

Recommended Posts

Как мога да отворя фара на моята 5-та ген някои правил ли е подобно не6то моите са лепени с нещо искам да махна стаклото ама си нямам на идея как става тая работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Гледах в едно предаване го маханха като го резнаха с
мини ъглошлайф-че по краищата, ама ставаше на въпрос за Джета 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали е възможно да бъдат отворени фаровете. Има голям шанс да ги счупиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със силикон..как ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

успех, гадния японец е ползвал такова изродско лепило че дори на строшен фар, парчетата много трудно се махат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами лично на японец не съм присъствал за отварянето на фар, но един приятел си слагаше angel eyes на бе-ем-ве-то та въпросният силикон с който са лепени стъклата приятелче просто е невъзможно. Сигорно 90% е възможно да ги счупиш така, че според мен не се мъчи пък и дори да ги свалиш после ме съмнява да намериш толкова здрав силикон или там с каквото мислиш да уплътняваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори и да го свалиш след повторното му ка4ване има огромна вероятност да запо4не да ти пропуска вода! ;) Според мен ако има6е такава опция за сваляне няма6е да се продава целият фар само,а и стъклото отделно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма да имам къстъм angel eyes :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gothic_fan

Колега, за щастие не ми се е налагало да отварям оригинални фарове, но сега съм с кристалки и съм ги отварял няколко пъти (тези почивни дни пак ще ги модифицирам малко), после затварям със силикон и няма пропускане... За мен поне силикона е добър вариант, уплътнява и при нужда лесно се маха, а иначе за здравината мисля че е достатъчно здраво, а и пластините държат... Дано да намериш изход от ситуацията, успех.... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бадете сигурни че след отварянето на фара след това ще му се бракне в здравето на рефлектора ,защото ще почне да влиза вода и какво ли още не.няма да мойе да го уплатни така както са го напраили оноя драпнатите повярваите ми. аз давам съвет да не го пипа фара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Лепилото с което са залепени фаровете се нарича полиуретан и всеки който иска може да си го купи от специализираните магазини.Лепилото е ужасно здраво и единствения вариант на махане е рязане с макетно ножче и много нерви.Колега аз те съветвам да не пипаш фара,защото ще го счупиш на 100%,казвам го от опит.Но ако все пак решиш да го правиш давай.А ако не намериш полиуретан драсни едно Л.С. да ти пратя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичага същата кола същия проблем.Значи мене ми сабира вода вътре и аз ще отварям идея си нямам как още не сум погледнал даже.Но после знам от познати 4е със силиконче нямаш грижи.Аиде като го отвориш кажи как и какво е станало.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...