Jump to content
ageorev1

Китайска навигация

Recommended Posts

Здравейте Колеги!

През почивните дни, си монтирах инфо-теймънт уред от китайският производител Coho, модел S3 6GB Rom и 128 GB RAM.

Гимнастиката ми отне общо 6 часа, поради фактът, че никога не бях се занимавал с подобен спорт.

Реално може и за 2часа.

Имам няколко въпроса, към по-компетентните във форума :

1. За да започна убочение, на бутоните, на кормилото, ми е нужен бутон, за комуникация???

2. При монтажа, на китайчето, направих късо съединение, което бутна бушон номер 18, от тези при педалите.

Веднага го смених и всичко си беше ок, с изключение на грешката която ми светна, на таблото, за Air Bags и проверка на системата.

3. Микрофонът, го сложих, под огледалото, за обратно виждане, а ми се ще, да го монтирам в приготвените, за целта пространство, зад плафоните.

Ако някой има опит, бих се радвал, да го сподели.

4. GPS и 4G антените къде е най-добре, да се лепнат?

GPS-а го сложих под поставите, за чаши, а 4G антената, на предното стъкло в ляво, долу.

5. Камерата за задно виждане е ясна, но камерата, за отпред се вгражда в емблемата.

От къде минава окабеляването?

Благодаря предварително!

 

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги!
През почивните дни, си монтирах инфо-теймънт уред от китайският производител Coho, модел S3 6GB Rom и 128 GB RAM.
Гимнастиката ми отне общо 6 часа, поради фактът, че никога не бях се занимавал с подобен спорт.
Реално може и за 2часа.
Имам няколко въпроса, към по-компетентните във форума :
1. За да започна убочение, на бутоните, на кормилото, ми е нужен бутон, за комуникация???
2. При монтажа, на китайчето, направих късо съединение, което бутна бушон номер 18, от тези при педалите.
Веднага го смених и всичко си беше ок, с изключение на грешката която ми светна, на таблото, за Air Bags и проверка на системата.
3. Микрофонът, го сложих, под огледалото, за обратно виждане, а ми се ще, да го монтирам в приготвените, за целта пространство, зад плафоните.
Ако някой има опит, бих се радвал, да го сподели.
4. GPS и 4G антените къде е най-добре, да се лепнат?
GPS-а го сложих под поставите, за чаши, а 4G антената, на предното стъкло в ляво, долу.
5. Камерата за задно виждане е ясна, но камерата, за отпред се вгражда в емблемата.
От къде минава окабеляването?
Благодаря предварително!
 
Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk
 
 

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forums.hondabg.com/topic/114125-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/&share_tid=114125&share_fid=90658&share_type=t&link_source=app

Изпратено от моят VTR-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...