Jump to content
Guest oreshkov

Dynoday на Honda фенклуб

Recommended Posts

Guest oreshkov

Поздрави на всички фенове на HONDA!Предлагам ви заедно да организираме Dynoday за членовете на вашия клуб!Как можем да го организираме и каква ще е програмата му?1.Договаряме дата и брой участници/макс. 10 автомобила, без ограничение за брой членове на клуба/2. Измервания на мощностните характеристики, изпробване на чипове, филтри,коментари...3. Цената за автомобил ще е 30 лева!4. Чиповете можем да осигурим ние, можем да пробваме и ваши....Подобни предложения под една или друга форма сме отправили към почти всички клубове в БГ. Това е опит от страна на нашата фирма да установим трайни и добри отношения с всички фен клубове!Не споменавам името на фирмата за да не и правя реклама на страниците на вашия форум!Ще се радвам да разбера отношението ви към нашето предложение!Ето и линк към един Hoda dynoday:http://www.importspeed-south.com/issdynoday22212004.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Quiksilver

Навит съм, макар че съм убеен че измерването ще е в София. Ще се дамъкна от Бургас. Дата и час за мен нямат значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

и аз съм силно заинтересуван, не знам дали ще мога да доида с моята кола но ако някои от варна или бургас ще ходи да свирка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

в София ли е това? може да дойда,но зависи кога е? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз също съм навит да я изпробвам количката колко може :angry: Пък да видим , може още някоя друга да доведа :( Предложението е добро 30 лв са си нищо пари за динотест :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Малиии навитак съм. Да видиме са дали ще изкарам 150-160WHP.Къде ще се проведе измерването?

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

I az sum navit da mi testvate Hondrilata - ama mnooooooooogo !!!!!!!!!!!P.S. Sorry 4e pi6a taka , ama kredora ne6to go fana lipsata :angry: !?!?!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Сигурно е много странно че незнам, ама някои ще обясни ли какво е това динотест. Явно съм много назад с материала :angry: Ако е супер тъпо не ми отговаряите, но мисля че може да има и други дето незнаят. А става ли за карбуратор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

И аз се включих в списъка на желаещите.Колега давай подробности 10 коли е сигурно че ще са налични.П.С.Динометър е уред за измерване на мошността на автомобила,въртящ момент и др.параметри.Ако и сега не разбираш нищо,трудно ще ти обясни някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

МОЖЕЕЕЕЕЕЕОчквам дата час и място. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Пишете ме и мен!Само инфо къде и кога? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest oreshkov

Благодаря за положителното отношение към предложението ни!!!Ще ни е трудно обаче да измерим повече от 10 автомобила за един ден, а доколкото разбирам вече има над 14 желаещи...Май ще трябва да се организират дино дни а не ден :) Моля ръководството на клуба ви да направи личен контакт с нас за да уточним подробностите около организацията!тел: 0899473691 или 9653280 Васко Орешков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Quiksilver

Ми аре РЪКОВОДСТВОТО разберете си и пишете кога ще е манията. Аз съм 100% сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ми аре РЪКОВОДСТВОТО разберете си и пишете кога ще е манията.

Срещнахме се с претставител на въпросната фирма.Уговорили сме условията.От тук на татък вече всичко зависи от това колко сме сериозни ние в тоя клуб.Датата ще бъде потвърдена в сряда(30/09/2004)Ангажирахме 2 дни за да може да има време за всички желаещи.Теста на един автомобил отнема около 40 мин.За сега сме записали 13 автомобила.Желателно е да се знае точната бройка седмица преди това.Вие сте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

И аз сам там ,с мойта скромна каручка!!!П.С.Ще си взема и женат.На нея можем ли да и измерим силиците че нещо май има проблеми? :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Аре и аз ако зема сивика до тогава и аз съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Аз сам там как може да изпусна такова мероприятие отдавна си мисля бе върви върви ама то4но колко не знам :):D

Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Ще разбереш като отидеш.Дано там да се видим коя повече варви:)))Ама дано да сме зели хондичката.

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Az sum na 100% !!!!!!!!!! Samo oto4nete niakakva data i 4as deto da sa sigurni !!!!! - i eventualno kade 6te se provede ???????P.S. - pak se izviniavam , ama toia kredora ne6to mnoo po4na da se prai :)!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Вие сте.

щом е сериозна организацията, и аз се записвам ... 30лв ги жертвам.п.п. 40 мин - много ми се струва. До колкото знам, едно дино представлява нещо като стенд за спирачки - включваш някоя предавка, за предпочитане директна, и се дава пълна газ. пък уреда развърта двигателя (тоест позволява му да се развърти) от 1000 до 7000 оборота и мери мощността на през 250 оборота примерно. Но това за 40 мин. ми се струва много?Какво още се прави, дайте информация. Има ли възможност да се измерват изгорелите газове, показанията на ламбда сондата. Има ли вентилатори, или се разчита на охлаждането от перката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

И аз съм там!Наистина 40 мин. са доста, постоянно ли си на 7000 оборота през това време!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Какво още се прави, дайте информация. Има ли възможност да се измерват изгорелите газове, показанията на ламбда сондата. Има ли вентилатори, или се разчита на охлаждането от перката?

Споко!!! За това сме се разбрали по около 40 мин. на кола, за да може всеки да поговори с Васко Орешков.В негово лице ще се запознаете с човек,който е на "ТИ" с нещата. ;) Правят се всякакви измервания: въртящ момент съотношение бензин-въздух показания на ламбда сонда показания за ефекта на Vtec в реално времеи още куп неща дето са от значение за пустото вървене ;) Ще може да се сравнят графиките на чипваните двигатели с и без чип.Има чудесна вентилационна и охладителна система.Няма да работи двигателя 40 мин. на 6000 оборота.Целта е да се пробват и някои настройки,а не само да мине всяка кола като на конвеир.Ще бъде интересно.Вервайте ми. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Ще бъде интересно. Вервайте ми.

Звучи твърде добре, за да е истина! Няма да се навивам много, че да не се разочаровам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Начи набивам лаптопа към PGM-Fi-то и почвам мапинг...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Здравеите!Аз пак маи се обаждам неподготвен ;) но такъв тест може ли да се прави на двигатели с карбуратор. И ако може каква е процедурата, по-различно ли е от инжекциона? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest popa_s_laptopa

Нямаш гиржи, мощността се мери на колелата. А иначе наистина си струва да се види как изглеждат нещата наистина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Quiksilver

Ами как го правите тва записване и аз изкам да се запиша. пишете ме и мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

и да направите снимки, че то се е видяло че няма да мога ад дойда....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...