Jump to content
bubble

обновяване на фарове и стопове

Recommended Posts

здравейте,бях чел някъде за някакъв пич, който обновявал (освежавал) фарове и стопове.помните ли къде или кой беше той?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ако караш 6 генерация те по принцип фаровете им матират стават жълтеникави някакви почти всички такива хонди са така надявам се колегите да ти помогнат.Успех ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, 5 генерация купе, много си го обичам :)сложих си едни нови стопове, и сега фаровете ми игзлеждат матирали (не е много, но...)а не искам да слагам някакви с лупи, кристални и т.н., понеже поне според мен на червената боя не му вървят други освен оригиналните.има и друг вариант, да си купя от немския ebay нови за 42 евро комплекта :) но това, за което съм постнал темата ще е по-евтин вариант :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой наистина го прави така ще е много добре защото и моите са пожълтели и матирали.Нека колегите които имат информация за тази услуга да споделят ще съм им много благодарен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че пича беше от пловдив и има червен сивик 5 ген. ако го открия ще пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bubble

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7346Нещо не ми го отваря тоя линк, та темата е "Възстановяване и тониране на... " в " Сервизи и магазини" ползвайте търсачката :thumbs1:

да, мерси :hondarulez: просто не се сетих за думата "възстановявам", когато търсех :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...