Jump to content
RadmO

Профилактично отпушване на дренажи за АКОРД 7

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

С риск да има повторение на темата (*не намерих такава*), бих желал за малко съдействие относно начин, местоположение и добра практика при профилактично почистване на дренажите на Хакордеона. Познат с комби на друга марка ме посъветва, като бивш собственик на Акорд пре-фейс да изчистя основно дренажните канали, защото някога си....неговите довели до ръжда на задният капак. Проблемът е, че не сме се виждали и чували от изключително много време и предпочетох да попитам тук, за напътствия и съвети от Вас. Търсейки из форума подобно нещо, попаднах на седановите дренажи, които мисля че са и при комбито, но само при предните калници и околу шибедаха. За назад е основното ми питане и към хората с комбита. Събира се в края на рейлинга адски много кал и гняз над отвора на задният капак и под едни пластмасови (капачки) ли...не знам и аз. Свалят ли се тези елементи и освен забърсване, какво препоръчвате за почистване, освен забърсване с парцал? 

 

PS: За да не отварям конкретна тема, моля за съдействие и със свирещи при вдигане и пускане шофьорско и пасажерско стъкло. Все още нямам проблем с модулите и управленията (дано си остане така), но питането е, дали ако разкача корите и изчистя основно уплатненията на прозорците би спряло? Чува се все едно стъклата стържат в камъчета(почистих на свалено стъкло уплатненията с мокри кърпи и парцали и прахосмукачка, до колкото можах, но ефекта бе временно).

 

Благодаря на всички предварително! 

 

Поздрави,

Един Хонда-новобранец! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...