Jump to content
hondю

Кой дизайн на Сивик ви допада повече...

Recommended Posts

Някога да ви е гонила 5-та генерация. Мойте уважение, но все едно гледаш S2000 на огледалото за задно виждане. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж, ми се случи да ме настига С2000, ама нямах много време да сравнявам ;)!!! И айде, да не намесваме на Драгича 6-тата, че май само на колегата Радиомания колата и е в категорията... Мисля, че темата е за сток коли :) ... А и днес видях на живо, жълт, красив, МАЛЪК витек 5-та и още ме държи :P:blink: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-тата ми изглежда много като за жена. :)

Ше ти кажа аз на тебе за жена ..... аз пък съм виждал повече жени в 5ци :P
Аз като се замисля като чели в последно време виждам повече жени да карат 5-та :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз като се замисля като чели в последно време виждам повече жени да карат 5-та :blink:

 

тва е щот п.и.ч.о.в.е.т.е. със 5-ците имат готини гаджета и понежа са п.и.ч.о.в.е. им дават и на мацките да се изкефат

Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж, ми се случи да ме настига С2000, ама нямах много време да сравнявам ;)!!! И айде, да не намесваме на Драгича 6-тата, че май само на колегата Радиомания колата и е в категорията... Мисля, че темата е за сток коли :) ... А и днес видях на живо, жълт, красив, МАЛЪК витек 5-та и още ме държи :P:blink: ...

Жълтата е на приятел.боята е доста скъпа 3 слойна перла ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълтата е на приятел.боята е доста скъпа 3 слойна перла ;) Е това, за мен е тунинг! Изчистен, без много спойлери, което по темата, го прави по-добре изглеждащ и без голямо наливане на пари за тунинг :blink:!!! Аз, така мисля и ако колата ми не беше толкова очукана ;) , поради разни причини, щях да я продам без да се замисля и да скоча в един такъв СИВИК ;) ... 6-та сток, някакси не я възприемам толкова... А, за женска или не, те повечето хора и Дел Сол-а го имат за женски, ама все едно... ;)!!! Да карам 5та и не дай си боже да е ВиТИАй :P , нека да е женски ;) ... Нали съм си простичък ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък повече харесвам CRX-овете, много са хищни, невероятна задница, къса и агресивна с по-големи джантички стават супер. Сивиците са ми некви твърде разпространени, не бих казал грозни, но аз лично се кефя на по-екстравагантните форми. Кончертото има много елегантна линия за кола с 5 врати и е доста по-красива, лично според мене, от сивик 5 и 6 ген. с 4 врати. Всяка кола има своето обаяние, стига да е потчертано стилно. Некои сивици са толкова грозно тунинговани че няма накъде. Въпрос на вкус както казало кучето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълтата е на приятел.боята е доста скъпа 3 слойна перла ;)

 

Е това, за мен е тунинг! Изчистен, без много спойлери, което по темата, го прави по-добре изглеждащ и без голямо наливане на пари за тунинг ;)!!! Аз, така мисля и ако колата ми не беше толкова очукана :huh: , поради разни причини, щях да я продам без да се замисля и да скоча в един такъв СИВИК ;) ... 6-та сток, някакси не я възприемам толкова... А, за женска или не, те повечето хора и Дел Сол-а го имат за женски, ама все едно... ;)!!! Да карам 5та и не дай си боже да е ВиТИАй ;) , нека да е женски ;) ... Нали съм си простичък ;);)

\не е хи4 евтино мой,боята с майсторлъка е към 2000 лв,ако си обърнал внимание на броните му са кастъм мейд в задната е вградена долница от Мазда 6 а в предната от Мазда 3 + халогени от Пежо 206.За да изглежда по този на4ин му струва6е към 4000 лв(с джантите) колкото и семпла да изглежда.6те я снимам някой път и 6те пусна фото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та, особено купето, ха аз съм имал такова (както каза един колега) :) имал съм и 6-а хеч, но отзад не ми допада толкова.5-тата генерация също е много "по-разплута" и "разлята"... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aпък съм за шестата! пета никога не ме е кефила.дори 4етвърта ми струва по-хубава!е,все пак това си е мое мнение,колеги... не ми се сърдете! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък повече харесвам CRX-овете, много са хищни, невероятна задница, къса и агресивна с по-големи джантички стават супер. Сивиците са ми некви твърде разпространени, не бих казал грозни, но аз лично се кефя на по-екстравагантните форми. Кончертото има много елегантна линия за кола с 5 врати и е доста по-красива, лично според мене, от сивик 5 и 6 ген. с 4 врати. Всяка кола има своето обаяние, стига да е потчертано стилно. Некои сивици са толкова грозно тунинговани че няма накъде. Въпрос на вкус както казало кучето :(

УрррАааааааааааа :):) едно за нас с англииските бангии :)

 

иначе от сивиците 6-та хеч с голеееемите влажни очи според мен е много ,ама много по-агресивен от 5-та ... само купето на 5-та може да се сравнява :)

 

П.П. като сте пуснали анкета с много хонди зано няма кончерто ? а има 10 сивика ? ... не че щях да гласувам за нещо различно от NSX де :( то няма такава кола !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като карах бракма 5-а и се кефих,ама 6-а е каде каде по-напред в класацията. Така 4е 6-а пи4ове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bubble

И аз като карах бракма 5-а и се кефих,ама 6-а е каде каде по-напред в класацията. Така 4е 6-а пи4ове

а аз първо 6-та карах, а сега карам 5-та купе и й се кефя 10 пъти повече. скоро мога да й направя снимки, за да видиш. но всеки си има вкус :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pesho2

6-тица - новото (и като форма си е по-хубаво винаги).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo
Отговорено (Редактирано)

5 - ца брат, това е истината не че и има нещо на шестицата ама винаги трябва нещо да добавиш. Докато петицата е ... нищо не и трябва. И все пак, освен ако не е на Драгича бившата, ама само той си знае колко пари е налял в нея :D

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Аз съм за 5-та. Единствено новия Type R мисля че може да се мери по хубост. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен и двете ме кефят, но предпочитам 6-та и затова такава си взех :dry: а 6-та фейслифт - ихааа :blink: виж седмата нещо не ми е по душа...един въпрос... не е ли важно да е хонда? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та с много леко пипане става злобарка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си кажа мнението, и 5та хеч с JDM look е адска, и 5та купе, и 6та Type R kit ако е е мега яката, а най ме кефи американско купе 6та 99/00 г. /след фейслифт/ Si, с липовете и спойлера, няма такава кола просто! :) Ама най-важно е какво има под капака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви 5 ти какви 6 ти генераций бре ????????има една единствена генерация готина и това е 4 та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DIDO_

ОЩЕ ЕДИН ГЛАС ЗА 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

6-та е много по от 5-тата :) имах 5-та и си ми харесвашеНО 6-ТАТА СИ Е ПОшУКАРИТЕТНА :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Grim Reaper

Само 5-та. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

макар, че съм влюбен в 5-тата ... и всеки път като я погледна ми изглежда все по-красива ...6-та JDM барнато купенце №1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде като си нов да вземеш да прочетеш правилата :) и по-специялно тези, в които се казва, че "ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО"има и 5-ти толкова зверски тунинговани, че можеш да си счупиш и врата и краката от тичане след тях ...и противно на твоята логика, няма да си взема 6-та, не защото нямам пари за нея, а просто 5-та повече ми харесва, дори и като изработка ...на 6-тата само купето е яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приемам забележката ти за писането.Не съм казъл 4е вси4ки така мислят за 5 и 6 ген. Разбира се ,че има 5ген със супер тунинг. Масово 5 ген тунинговат хората но се замислете малко взеха да стават като големия проблем с голфа всеки втори правил нещо и накрая се оказва 4е са едни и сащи тунинги просто защото не се предлагат много неща. Общо взето е въпрос на вкус мен лично 5 тата генерация ватре не ме кефи, то и 6 та не е кои знаи какво особено при някои модели са сложили една грозна тапицерия.добре че моята е с кожа, иначе замисъла е готин.хондата е за каране не за гледане газ и кеф на мах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондата е за каране не за гледане газ и кеф на мах.

;) с теб ще се разбираме много добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук всички трябва да се разбираме нали сме с една съдба хонда-удоволствие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

а кво ще кажете за 7-купе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondari

Петото купенце :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joexx

Още един глас за 6-та и от мен. Все пак съм пристрастен а и наистина повече ме кефи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

аз лично харесвам повече 5-та, но и 6-та никак не е лоша. не мога да кажа че не ми харесва. хубава си е, просто 5-та е по-близо до идеята ми. иначе харесвам също и 4-та. ако говорим за хеч, според мен 5-та има по-красива предница, а 6-та има по-красива задница, но пък като че ли 5-та е по-ниска от 6-та и това при мен натежава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото и аз харесвах повече 5-та, но сега ми харесва 6-тата повече. Но и двете са си готини спор няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy
Отговорено (Редактирано)

6 купе ;):lol:, точно големите влажни очи много ме кефят, а като погледнеш отстрани колата виждаш колко е малък и нисък предния кош, което е страхотно. Фаровете ми изглеждат големи само ако гледам под ъгъл, така че да се вижда целия фар, погледнато отпред (или в огледалото) са N15 купе също много ми харесва, ако е стегната, задницата е супер и задното стъкло е с перфектната форма.

а кво ще кажете за 7-купе

7 купе изглежда добре, но ми се струва някак си по-голяма и тежка и това натежава като минус Редактирано от Jimmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Още един глас за 6-та.Кефи ме определено.... :lol:

Редактирано от INTEGRA_R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та ;) Найстина има много "лоша" ;) предница :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-та е по лека от 6-а и по аеродинамична от 4-та 5-та разбира се е колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...