Jump to content
Guest Demon

Технически характеристики за D15b2?

Recommended Posts

Guest Demon

Някой има ли линк или документация с точните характеристики на Honda Civic 5-а генерация с двигател D15B2, включваща и двата модела седан и хечбек.Попадал съм на информация по интернет, но тя на места доста си противоречи. Бих искал да намеря нещо добре описано и по възможност във вид на таблица, за да мога да си я отпечатам. Като например: конски сили, въртящ момент, предавателни числа на скоростната кутия, размер гуми и джанти, ускорение и разход. Неща, които се дават като информация за автомобил когато го купуваш. Подобно както е описано в сайта на Бултрако за новите модели. Или поне част от тази информация.п.п. ..........А и някой знае ли, защо Бултрако не описват всички модели хонда които са към момента на пазара :D Да не говорим, че NSX-а изобщо не присъства в продаваните модели, както S2000 и Legend, са само старите им модели. Също така да не говорим, че един познат го накараха за Accord да чака толко много време, че се отказа и си купи Mazda 6 :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

В този аспект само да спомена - тия леваци от Бултрако съвсем ще съсипят имиджа на марката (ако зависи само от тях де) :D В съботният брой на списание "Автопазар" излиза цяля страница с 36 марки нови автомобили,които се продават в България с цени и данни за тях, има даже някаква марка "Темпо" с 4 джипа, а представете си - Хонда не съществува!!!!!!!!! :blink: сорри за офтопика, бесен съм,но не исках да отварям нова тема за това, но Омбре може да използва този коз срещу нещастните "дилъри" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec
:blink: sorry и от мене ма наистина ебаси и тъпнята направиха тия от "автопазара" гледам и се взирам като незнам какво си и си казвам ебати сички марки ги има Хонда я няма и така 3 пъти помислих че очите ме лъжат но не!!!Тъпотия според мен е нарочно!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Братлета каквото и да пишат за разни измислени коли като Варбург Сеат Пежо и тем подобни лайнарски гадни мръсни смръдливи шибани подобия на коли :blink: ние си знаем коя е марката и този който се е качил на ХОНДА :D трудно ще слезе от такъв расов автомобил(аз вече си изпатих)и сега се тръшкам с ВАРБУРГ ГОЛФ2 TD по родните дупки пък бил той и 1992 година.И като вземат да му се възхищават "колко е запазен как не се чувал мотора" ама те от де да знаят тапаците като даже не са сядали в ХОНДА :D Направо ми се повръща от такива заблудени хорица и като се сетя колко пари само дадох за Голфа ама под влиянието на "приятелите ми" "вземи го вземи го колко били здрави" ама аз съм си виновен е поне вече знам и няма да повторя тази грешка. Само HONDA :D:D:D:D:D:DНека пишат те ХОНДА така са превзели АМЕРИКАНСКИЯТ пазар през 60-те години като са ги ебавали ама тва друг път ще го разправям

Редактирано от MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Пичове, споко! Ако си спомняте преди година някъде смениха официалния представител на БМВ за БГ. Това повярвайте ми не е, защото германците са много доволни от представянето на дотогавашната фирма :blink: Та си мисля, че някой ден може и Хонда да сменят представителя си в БГ. Тогава пък може да дойдат по-светли времена за любимата ни марка :DCheers!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon
:) Пичове, аз всъшност исках да попитам преди всичко за харарктеристиките на модела си, но явно има много недоволни от Бултрако, за да изригне така избликът на недоволство в темата ми. Честно казано и аз не можах да се сдържа, защото докато мислех как да опиша какво искам, разглеждах точно техният сайт, защото знаех, че е популярен и всеки от нас го знае. Та въпреки, че нямах намерение да обсъждам тях не можах да се сдържа да не вкарам някой ред в изблик на собственото си недоволство по отношение на тях. Имам приятели, които благодарение на Бултрако и така наричщите се (самопризнали се някой от тях) за фирмени сервизи на Хонда, са ги отказали изобщо от тази марка и заявяват, че такава кола не искат да карат в България. Наистина жалко :D Проблемът е, че наистина с отношението и лошата поддръжка за България, гонят клиенти готови да закупят чисто нови автомобили Хонда, а не като повечето от нас с автомобили между 5 и 15 год. да кажем. :( Без да гледате отношение към клиентите и другите им много недостатъци, просто отворете сайтът им и после този на BMW, ами ако искате нова кола и видите двата сайта и не сте фен на нито една от двете марки, повярвайте че ще се откажете от Хонда. Последните от някой модели Хонда изобщо ги няма там и няма да разберете, че съществуват, за някой модели изобщо няма техническа и друга информация в сайтът им. Докато да кажем на BMW, каквото има на пазара като нов модел BMW и модификация, там го има и е представено в един приветлив вид за разглеждане от един техен бъдещ клиент. :D Ами как да си купиш Хонда, като няма всички модели, които могат да отговорят също адекватно на останалите класове автомобили предлагани от конкуренцията? И изобщо много други въпроси....... :angry: Не знам Хонда до кога ще ги търпят и знаят ли изобщо за какво става въпрос, но това си е друга тема, която не е малко важна междо другото!Иначе, ако някой има подробна информация от някъде за Honda Civic D15B2, 5-а генерация, моноинжекция с две дязи, абе всъшност каквато и да е, моля да ми я прати. Да я сложи тук или с лично съобщение да направим връзка.Благодаря предварително! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

:D sorry и от мене ма наистина ебаси и тъпнята направиха тия от "автопазара" гледам и се взирам като незнам какво си и си казвам ебати сички марки ги има Хонда я няма и така 3 пъти помислих че очите ме лъжат но не!!!Тъпотия според мен е нарочно!!!:(

Абе пичове, тук без да искаме май обърнахме темата. Нека да обясня какво се е случило.Така........значи не е тайна за съклубарите, че мойта работа е свързана с хората поддържащи и създали mobile.bg, както и Автопазар (вестникът и списанието) След като прочетох тук мнението на двама съклубари за пропуските на списанието 'Автопазар' и като буден фен на марката и мен ме заболя, че Хонда не е била включена в статията. Веднага се обадих на един колега, който ме свърза с редакцията на вестника и списанието. От там се свързах с хората, които са подготвили материала на въпросните страници и няма да повярвате какво чух от там, аз самият не вярвах на ушите си ?!?!?!?!?!?!!?!?! :angry: От там ми каха (държа да потчертая, че и те ме помолиха да го напиша):'Представителствово на Хонда за България - Бултрако, не е благоволило да представи цените си за България, на моделите, които се предлагат на пазара. Нямат информация и не могат да изчислат цените на базовите си модели, които предлагат. Хора подготвящи статията са звъняли 5 пъти на представителството, с надежда най-после някой да седне да ги сметне и да им даде информация за съботното издание с въпросната страница.'Можете ли да повярвате колеги, аз не вярвах на ушите си, а колежката, която ми го обясняваше все още звучеше недоумяваща нотка в тонът по която личеше, че все още се изумява от факта. Мисля, че повече няма какво да кажа, просто нямам думи, ще ви оставя сами да направите изводите си :D п.п. Ако има начин това всичко да бъде разбрано от централата на Хонда в Япония и всички тези случай да станат тяхно достояние мисля, че Бултрако няма да се задържът и секунда повече като централен представител. Мисля, че всички тук сме свидетели как една качествена стока стигнала до Българският пазар чрез нашият офицялен представител Бултрако и колкото и качествена да е, можем да видим, че винаги има начин да откажем клиентите от нея! Просто нямам думи....... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Малеее...Егати нещастниците!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

ТОЧНО НЕЩО ТАКОВА И ПОДОЗИРАХ!!!:angry: затова и споменах и пак повтарям - Омбре, ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ!!!:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...