Jump to content
Guest Maina 6th gen

не е истина...

Recommended Posts

Guest F18 Hornet
:D:blink: Това ме остави с отворена уста- за кво си говорим просто-всички фукльовци с тунинговани немски пръчки тряаа да замълчат...................P.S. Но цената е яко сбъркана май-та един S2000 e 80 000 лева. Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Тоя CRX съм го виждал в сайта на Import Tuner (http://www.importtuner.com/ :D ) преди 1-2 години. Колата е много добра, само дето не ми се вярва обявата да е истинска. :D:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Пак некви мухали се праат на отровени...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Фалшива е :blink: И аз съм я виждал другаде тая обява.+това двигателя не е от S 2000 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мотора е В16 с хромиран капак...Поне това на снимката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Последния път не се сдържах на подобна обява и се обадих и се праа на луд и както казах за обява ми се отговори Няма обява и ми затвориха телефона а този сигурно е постоял на повече слънце на божурище.Според мен изкат да им звъни телефона да се правят на гъзари пред пич :blink: а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

имам коелкция от снимки, където на един CRX му правят същия екстериор кит (и други работи:blink: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ANUBIS

видяхте ли в мобиле.бг има една страшна s2000 но пича я е продал самоза 15000лв. нещо не е наред май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

видяхте ли в мобиле.бг има една страшна s2000 но пича я е продал самоза 15000лв. нещо не е наред май.

Да, видях я и тази обява и тя за съжаление е фълшива според мен :D Първо, защото пише, че колата е с Автопилот, а това е екстра която се слага само на автомобили с автоматична скоростна кутия ако не се лъжа (поправете ме ако бъркам).После цена от 15 000 е много подозрително ниска, а пък и на лизинг я дава даже, то за тези пари не би трябвало да има изобщо проблем да я продаде кеш според мен. :blink: Абе и аз се чудя на такива хора, за какво го правят.....? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

 

Първо, защото пише, че колата е с Автопилот, а това е екстра която се слага само на автомобили с автоматична скоростна кутия ако не се лъжа (поправете ме ако бъркам).

поправям те :blink: но това не е толкова важно де все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Абе, флшива е. Ако знаете само ако трагне човек да си купува кола, колко е трудно- първо отсяваш тези "обяви", после се оказва, че половината са продадени, вече, а от останалата част почти всичките не стават за нищо....Абе и пари да имаш, пак не е лесно! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Голяма мъка е наистина да обикаляш и да търсиш читав автомобил да си купиш, пък и да е точно какъвто искаш. Днес си помислих, че не е изключено някой от супер привлекателните обяви да са пуснати от хора с импулсни телефони (GSM). Там нали нужното е само да му звънят, а колкото повече, толко по-добре. Може да пусне на 2 или 3 места, че продава коли супер изгодно, после някъде, че предлага работа и прочее. Де да знае човек :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

до колкото mobile.bg е пълно с фалшиви обяви включително и за моя CRX но без снимка и то за цена от 3000лв :( .мамка им и копелета ако знам кой го прави.на ден по 7,8 човека званят за обявата. :angry: побърква ме мамка му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

до колкото mobile.bg е пълно с фалшиви обяви

Мобиле.бг е свободен сайт за побликуване на обяви, както много други. Просто е много посещаван и се ползва от много хора. Наистина за съжаление не може да се намери начин да се верифицира обявата истинска ли е или не като се пуска от някой :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Еееееееееех,момчета,мен питайте за фалшиви обяви :( нали и аз си търся хонда(тя мойта работа е малко на гол тумбак чифте пищови,ама това е друга тема). Ами явно има мнооого надрусани педалчета без работа,щом се занимават с това да губят времето а другите хора :angry: .А що се отнася за тази обява,както и доста други за хонда(мамка им тъпаци,имам чувството,че нещо ги е яд на тази марка!)са фалшиви.А останалите или вече са продадени,или за нищо не стават...По въпроса за фалшивите обяви-май само Мобил бг могат да го решат по някакъв начин.Е,не съм много наясно с компютрите,но така мисля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

мисля че е трети път за тази обява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Абе верно ли казвате че всички обяви са фалшиви :D Не че имам пари да си купувам, пък и моита колица макар и стара си я обичкам :angry: амахвърлям по едно око на обявите за хонда в мобилето. То ако всичко е фалш тогава да си го ползваме само заради картинките на колите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Абе мойта обява за CRX-а не е фалшива но сега няма обявена цена,и днес идват двама с една ладичка,на оглед.Гледаха я и питат за цената-викам вий кажете колко я плащате колата.Голям смях падна.3000 лв и то на изплащане.Имали налични 1000 лв.Казах им да се оглеждат за Фиат Типо или Голф и ги разкарах.Така че,Луди хора колкото искате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ми то кате се зачетеш и видиш ABS като екстра ти става ясно за кави ментета обяви си говорим :) .Доколкото си спомням няма CRX c ABS .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Ми то кате се зачетеш и видиш ABS като екстра ти става ясно за кави ментета обяви си говорим :) .Доколкото си спомням няма CRX c ABS .

Може да се добави, но струва скъпо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...