Jump to content
taratorrra

Honda Fan Club

Recommended Posts

Колеги нека ако някой има фаила със стикерите на клуба да ми го изпрати, или кажете от кой да си взема. Да направя на колеги от Видин. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикери, можеш да си поръчаш от колегите policman, Benji и VTEC Inside. Това са хората, за които аз знам, че правят стикери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В момента имам един два в мен. Ако искаш мога да ги сканирам в понеделник, а ти да си ги обработиш на Photoshop-a и Koral drol-а

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах стикери,а ма докато бях във Видин не ме смятахте за фен на Видинската група и... стикерите раздадох на месе4ната среща в София ;) Е "go6i11" има стикер и явно го видяхте и се заинтересувахте. :D не знам кой си,не си ми познат по ник нейм, но имам стикера разработен на corel и то4но подготвен за пе4ат с то4ни цветове които гарантирам 4е ще излезат реални, доста си поиграх с направата на файла , така 4е ако искаш мога да ти го дампиши ми на ли4ни маил или скайп и да Ви ощастливя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах стикери,а ма докато бях във Видин не ме смятахте за фен на Видинската група и... стикерите раздадох на месе4ната среща в София ;) Е "go6i11" има стикер и явно го видяхте и се заинтересувахте. :) не знам кой си,не си ми познат по ник нейм, но имам стикера разработен на corel и то4но подготвен за пе4ат с то4ни цветове които гарантирам 4е ще излезат реални, доста си поиграх с направата на файла , така 4е ако искаш мога да ти го дампиши ми на ли4ни маил или скайп и да Ви ощастливя ;)

;) ццццццццц

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах стикери,а ма докато бях във Видин не ме смятахте за фен на Видинската група и... стикерите раздадох на месе4ната среща в София ;) Е "go6i11" има стикер и явно го видяхте и се заинтересувахте. :D не знам кой си,не си ми познат по ник нейм, но имам стикера разработен на corel и то4но подготвен за пе4ат с то4ни цветове които гарантирам 4е ще излезат реални, доста си поиграх с направата на файла , така 4е ако искаш мога да ти го дампиши ми на ли4ни маил или скайп и да Ви ощастливя :)

:P ццццццццц
Стеф4о, я стига цъка и плака, на теб ще се постаря да ти взема стикер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...