Jump to content

Recommended Posts

Ставаше въпрос за смяна на предна броня на англичанка 97 година. Старата можеше да се залепи, беше пробита на едно място и разрязана от удара под единия фар, обаче реших да я сменя с нова. Смятах да продам старата на някой колега от форума. Учтиви, добре си вършат работата, обаче...Първо ме викаха да видят какъв цвят е боята, за да купят точната за новата броня. После като дойдох да си взема колата ми казаха: не е готова, бронята съхне. Като си я взех днес човека ми каза, че дошла от чужбина вече боядисана? Преди това два дена подред ходих да си платя. Първия ден чаках час, но не можеха да ми кажат колко им дължа и се върнах на другия ден. В петък ме информираха на място: счетоводната им програма не работила и пак не можах да платя. Като питах за старата броня ми казваха, да, ще остане за вас. Днес си взимам колата и ми казват: старата броня я изхвърлихме, за нищо не ставаше... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тандер (сервиз Изток) също са супер нещастници, който стъпи там ще си има разправии. По-добре да си носи една бухалка и да подкара приемчика директно да му е мирна главата после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Тандер" са супер нещастници - такива маймунджулуци правят че ви е бедна фантазията. Части от една кола на друга, продават ти стари чести за нови, виждал съм лично как се преправя крива полуоска на G60 и после се плаща от клиента като нова ... боядисват стари амортисьори с черен спрей и прочие. никога да не стъпва кола там. А за нюансите на обядисване...нямам думи . Ще те изкарат далтонист, вместо да си признаят че са сбъркали цвета на колата ... и накрая си я взимаш нашарена като зебра и няма на кой да се оплачеш - вързани са със застрахователя, а те си затравят очите. Казват ти - Нали има цвят? благодари се че не е на кит... Това е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пусна частна поръчка при тях - автотенекеджийски услуги и разни дреболии по колата да видим какво ще стане. :rolleyes: Боята вярно последния път не я бяха уцелили баш, ама пак е сив металик, не се забелязва лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пусна частна поръчка при тях - автотенекеджийски услуги и разни дреболии по колата да видим какво ще стане. ;) Боята вярно последния път не я бяха уцелили баш, ама пак е сив металик, не се забелязва лесно.

Хаха, като тръгнах да се оплаквам за некадърно свършената работа, и единия монтьор го чух объркано да мърмори на приемчика...."ама нали това беше частна поръчка"... как ти звучи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пусна частна поръчка при тях - автотенекеджийски услуги и разни дреболии по колата да видим какво ще стане. :) Боята вярно последния път не я бяха уцелили баш, ама пак е сив металик, не се забелязва лесно.

Хаха, като тръгнах да се оплаквам за некадърно свършената работа, и единия монтьор го чух объркано да мърмори на приемчика...."ама нали това беше частна поръчка"... как ти звучи?
Да ти кажа честно звучи ми обнадеждаващо :)
По-скоро звучи оптимистично как ще те прекарат ако си на частна поръчка... демек още повече ще те натаковат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря след около седмица :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря след около седмица :dry:

Дано все пак да ти се разминат проблемите, които по принцип имат хората там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм станаха две седмици и още не са готови, ще звънна в понеделник да видя защо се моткат при положение, че ми я обещаха за седмица :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес си взех колата и съм доволен. Някои неща не са оправени, но по обективни причини. Вярно, много бавно работят в Бояна, но поне за тенекеджийски и бояджийски услуги си вършат работата добре.

Редактирано от Ironstone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех колата и съм доволен. Някои неща не са оправени, но по обективни причини. Вярно, много бавно работят в Бояна, но поне за тенекеджийски и бояджийски услуги си вършат работата добре.

Мм, аз говорех за Изток :blink: Голема неразбория, знам ли ония може да са по-съвестни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...