Jump to content
lookcho

г-тех

Recommended Posts

Guest sCoff

Хайде момци! Не остана :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме на етап да се намери някой който ще се връща или има познат да се връща скоро от САЩ ..... и разбира се има възможност да го донесе. Имаме пари за g-tech ... нямаме за доставка :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано ако се бяхте организирали щеше да има....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци кво стана бре ще събираме ли пари за доставка или някой ще го донася? :(:( Аиде да действаме че бегачките ше заприличат на каручки докато го дочакат :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ами ако някой още иска да се включи - да заповяда . Ако не, ще поизчакаме евентуално някой , който се връща от САЩ да го донесе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RustmanniakklookchosCoffБай Гуджанjohnyboydj_mi6owolferine vesko_m+DominicscyberboyNikolchoAntonyvenoнякой ако не се е видял в списъка да си каже , но най-общо това сме за сега освен това ако някой иска дасе види в списъка да дава пари :D това прави 390лв или малко по-малко от колкото трябват , но аз предлагам да правим последно сметката и да пускаме поръчката ... Шефе звъня ти в момента :P да си говорим за пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа :D Това е нашата играчка :P Незнам за тебе, обаче аз съм готов по всяко време да додам парици :P Незнам що се мотате ами не сте го поръчали още ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя съвет е да го поръчате от онлайн магазин в USA ако се разтърсиш може да го намериш на цена близка до е-бей. С е-бей рискувате да получите само опаковката.

намери някой такъв и пусни линк ,че вече се обърках :tongue1: ,а нямам много време за търсене ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя съвет е да го поръчате от онлайн магазин в USA ако се разтърсиш може да го намериш на цена близка до е-бей. С е-бей рискувате да получите само опаковката.

Олеле... кога се е случвало някога да дойде нещо само опаковката!?! Голямо безкъсметие. Сумата стока дето съм поръчал, и всичко е дошло - с кутия и самото то. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа :) Това е нашата играчка :tooth: Незнам за тебе, обаче аз съм готов по всяко време да додам парици :) Незнам що се мотате ами не сте го поръчали още :)

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заключвайте темата ,че изхарчих парите :) гтеха пътува ... и се очаква до 10-ти да е тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

йабадабадууууууууу :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано дойде по-бързо!Пу съм от първите ползватели - щото може и после да нямам здрав двигател вече :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

е чак чудесно не знам ... нека дойде първо и после ще има фанта и измервания :P аз мислех да не ви казвам докато не пристигне, но се притесних някой да не направи нещо на своя глава и да се окажем с 2 броя :huh: а иначе добре, че приятелката ми дето сега се прибира ,добре че си пусна скайпа преди да замине на пътешествие до карибите :P ,че иначе увисвахме за още известно времеП.П. Мишо, :lol: ще се съберем да се пуснем по няколко пъти всички и да си направим кефа, и после отива при най-нуждаещия се ...

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Подавам заявка като силно нуждаещ се :huh: Разхода ми е вече 13,2 а времето порасна на 8,6 :lol: Някой ще трябва да си оправя бакиите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

чатете на воля

Благодаря :ph34r: Щом никой не иска да затегаме дисциплината, смятам да се възползвам :D Или по-точно да им показвам на някои хора по-нагледно на къде отиваме ;)

ами биите се тогава

Нема да се биеме, ще си помагаме и ще се уважаваме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

Пристигна ли джаджата момци :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

гтеха пътува ... и се очаква до 10-ти да е тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде леко ъп-ченекой да се пофали ко стаа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заключвайте темата ,че изхарчих парите :plane: гтеха пътува ... и се очаква до 10-ти да е тука

я се похвали - 10-ти август или 10-ти септември :plane:edit: ба, що не драсна по едно лично ве : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=13221&hl= Редактирано от vesko_m

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...