Jump to content
lookcho

г-тех

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

аз подобно нещо написах ,ама сега да го напиша по-ясно :)има ли навити да делнем парите за един G-TECH Pro http://www.gtechpro.com/ за общо ползване ? струва 300$ в e-bay и сигорно до тук ще дойде на 500лв максимум аз така малко кофти поставям въпроса ,защото имам предвид предимно колегите от софия , но сигурно и другаде може да се приложи така който иска ще може когато иска да си чеше крастата ,да проверява колата повече ли върви с новия чарк , върви ли въобще или е спряла , по-добрели спира с новите гуми и т.н. и най-вече да си чешем крастата в цифри , които лесно се съпоставят ... другото е ,че когато колата е замерена веднъж после в случай че ми се струва ,че "нещо не върви като хората" мога лесно да го докажа ...ако се съберем само хората дето хоним на месечната , ще ни излезе по 5 лв на човек казвайте си мненията :)по-якия модел строи графики на ускорението ,които са обработваеми с компютър , не е като дино защото не е еталонизирано - т.е. за конкретните стойности няма смисъл , но графиката като форма си остава вярна

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ок . Давам 5 кинта в името на идеята :). Вече сме 2ма .... или с други думи остават само още 490 лв :)

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 ма сме :) остават 485

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

айде и аз ще отделя 20-30лв че така ше сабираме за другата годишна...само че идва въпроса в кой че стои това нещо... да нема после "мен ми писна секи ден да го нося че някой го иска"... или пък "аз кога ше се докопам до него, се е в друг..."

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами избираме един оръжиеносец и който го иска ходи при него да го вземе ... само трябва да отговаря на 3 условия 1. да е в софия 2. да ходи по срещите 3. да няма против всички да му знаят телефона и да му звънят :)и план б е да се редуваме кой да го съхранява и последния да си оставя телефона във форума ... но мисля ,че никой няма да обсебва със седмици ,така че да дразни другите , разбрани хора сме все-пак :)измисляме и няколко правила относно начина на ползване ,ама това после де .... и сме окП.П. и аз ще дам малко повечко пари ако не ги съберем :D

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

честно да ти кажа мисля че ще е навалица в началото, после ше мине мерака и ше се ползва само по предназначение... Но да земем пък ще видим.. Едва ли всички ще си тунинговаме двигателите секи ден...остават 455лв...

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава работа, но си мисля че няма да мине безпроблемно. Недоволни винаги ще има, такъв ни е манталитетът. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами проблеми винаги ще има. Аз си мисля че все сериозни хора ще се навият а не хлапета дет биха изхарчили петте лева в кафето. А и винаги има вариант на проблемния човек да му бъде върната сумата за да не каже че сме го прецакали.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

420 :)

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

400 :) И ако няма желаещи за съхранението му, аз нямам нищо против :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ся не е натдаване а отдаване или преповземане :):):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ся не е натдаване а отдаване или преповземане :):):D:D:D

нещо не ти разбирам коментара. Всеки казва колко пари би отделил и колко остава... после събираме парите и готово...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е първата весела част :)Втората ще е като трябва да се съберат париците :D Аз тайничко стискам палци идеята на lokchko да се получи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля,че когато доиде моментът да се събират парите ще намеря и аз за една благородна кауза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бройте ме и мен-360 остават.А не е ли добра идеята да се остави например при Омбре и на който му трябва, отива замерва и после дори обсъжда?

Редактирано от Бай Гуджан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

айде не остана :D 160лв за един ден ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли добра идеята да се остави например при Омбре и на който му трябва, отива замерва и после дори обсъжда?

:) 340 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

айде де хора поддавайте :hondarulez: почти я преполовихме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

много слабо днес :) с толкова малко навити ще се разсмърди работата , айде стегнете се !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събота беше... сички пият... днес пък ще има още по малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 човека сме. Дайте да си разделим по 50 лева, и да го взимаме. После ако някой иска, да дава по 5-10 лева и да го взима за ден или два примерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

задръж още малко ,защото ако решим така мисля ,че ще останем 5 човека :P другите ще се откажат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o
Отговорено (Редактирано)

4е те и за 10л. бенз не стигат ве4е та айде и аз съм "идиот"т.е. заставам зад идеята с 20 кинта - останаха да съберем о6те 300цифрата пада,цифрата падааааааааааааааа :PИдеята да се съхранява при Омбре е перфектна ,но пак ще иам недоволни.......сещате се нали.... ?????

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

надали ще успее да се задържи толкова извън ръцете на някой от нас ,че да отиде при Омбре :P ама и това ще обмислим . Нека съберем парите първо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Дайте сметка - 20 лв. и от мен. Няма как да се грабна от Търново да ги донеса все пак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте сметка - 20 лв. и от мен. Няма как да се грабна от Търново да ги донеса все пак :blink:

има време до събирането на парите :blink: ама и ти си ентусиаст ... рискуваш да се доредиш много трудно до машинката както си чак в търново ... то не че е баш чак ,ама ще трябва да чакаш някой да има път натам и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Не че искам да има дискриминация , но няма ли да е по-добре да е за хора само от София. Ако вземе и по провинцията да ходи ще стане дълга и широка. Иначе ако някой дойде от друг град нека да може да си го ползва.Не сме го купили ама и аз да предполжа за седенето. Lookcho се нагърби с идеята , та смятам ще е честно да седи в него. Той е редовен и на срещите, така че ще е винаги уреда на разположение. Това го казвам ако разбира се и самия той е съгласен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми аз пак казвам .. надали ще се задържи дълго на едно място ,така че с това при кой стои не мисля че ще имаме проблеми :Dно пък мога да се занимавам с това да следя при кого е

Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Аз така като гледам едно замерване е 10-20 мин. така че и да е при Омбре пак става - нали все пак някой трябва да пази уредчето. :DОтиваш - замерваш се и обратно вкъщи да сменяш чаркове. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така като гледам едно замерване е 10-20 мин. така че и да е при Омбре пак става - нали все пак някой трябва да пази уредчето. :DОтиваш - замерваш се и обратно вкъщи да сменяш чаркове. :D

според мен едно замерване е чисто безсмислена операция ... има си фактори и особенно ако искаш да настройваш няма какда ти свърши работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е за едно замерване ти тряа поне 1 ден. Там при омбре къде ше настъпиш колата. Секи в всеки квартал си знае къде е правилното време и място. не може на обед да изкараш колата по цариградско да си я пробваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това ми е идеята :dry: не става само с ядене ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм в играта ще додавам ако нестигат демег 5 + от мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...