Jump to content
Guest eftimov

моторче за прозорец

Recommended Posts

Guest eftimov

почти ми е втасало моторчето на дясната врата :lol:намазах гумените уплътнения и пак същата работа, явно моторчето е много зле. някой ако има такова читаво да каже цена, или ако може някой да го оправи също.Варнаблагодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Свали моторчето, разглоби го и го почисти с кореселин и го смажи хубаво. Ако така не стане, което ме съмнява- ново. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ползвай тефлонова или PTFE грес. Като мажеш прозореца много вазно е при слизане да не се осукват оплътненията и да намажеш не сам 2-те оплътнения и водача в който се опира прозореца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Как се сваля това нещо бе братче? Моето в лявата врата пее на умряло. Свалих кората, електрониките, говорителя, разлепих си и найлона даже ;) и успях само да смажа зъбните колелета и релсите в които се движат ролките. Смазах си и гумените уплътнения и пак така пее на умряло и бере душа ;) А за тия всезнайковци дето ме излъгаха да си мажа гумените оплътнения с графитна смазка само искам да ги попитам дали го пробваха преди да дават акъл?! 15 мин след мазането, все едно ги бях намазал с лепило! УЖАС! После чистене и с хубава смазка долу горе запя. Мажете си уплътненията с високооборотна грес или силиконова смазка!...ама проблема с моторчето си остава и при мен :cool:;) Cheers!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stonez

Имам мотор4е, то4но от дясна врата на Сивик 92-95.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

и мен това ме интересува как се сваля.моточето е между външната ламарина и неква вътрешна. почти неможе да се стигне.:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stonez

МОЖЕ,МОЖЕ. НА ТРИ БОЛ4ЕТА СЕ ДЬРЖИ. РАЗВИВАШ ГИ И ГО ВАДИШ. Е, ЩЕ СЕ ОЦАПАШ МАЛКО :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...