Jump to content
Guest el_nino

Red Lion 4ervenata Honda

Recommended Posts

Guest el_nino

Здравейте, Виждали ли сте червената хонда из софия? Купе ... Има ли някаде ниакакво инфо за нея? Ако не се сещате за какво ви говоря, значи просто не сте я виждали ..защото щеше да ви направи впечатление. ААААА да и другата една лилава купемного често седи на площад "Македония" Ако имате инфо споделете :lol:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plex

Тая хонда ониа ден я видях 2 пъти на НДК още първия път ми хвана окото...на мене лично много ми хареса...на някой друг може да не му хареса, въпрос на вкус...само тжа Red Lion не ми хареса ама иначе..... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

За това ли става дума :lol: :

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

не е лоша обаче много ме дразни че 99% от хората които си правят колите тук в българия им пляскат едни брони и тунинга се изчерпва с това. Пък тези брони на мен поне ми изглеждат малко смешни със стандартните. Що така никои не се сеща да си сложи едни нископрофилни гуми и хубави джанти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

това е най-грозната предна броня,която виждам :lol: а задната така са я направили.......все едно липсва парче до ауспуха :) и аз започнах моята,е далече съм още,ама не и с такъв груб тунинг :P това ако са го правили "лион-тунинг" от Варна......егати и резила!!!само си е дал парите пича,жалко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

А тази хонда съм я виждал близо до моя блок много е яка е несъм и гледал задницата ама сега като гледам на снимката задната броня не е перфектна ама иначе колата ме кефи. :lol:

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Най-редовно наистина се среща до НДК-то и на мене лично много ме кефи,оставих му на чистачката химикалка и може и да се появи из форума или на някоя среща,дано ;):lol: А има и един зелен,пак купе , пак с много як тунинг,надявам се да се запозная скоро време лично със собственика му и токувиж и той да дойде :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Здравейте, Виждали ли сте червената хонда из софия? Купе ... Има ли някаде ниакакво инфо за нея? Ако не се сещате за какво ви говоря, значи просто не сте я виждали ..защото щеше да ви направи впечатление. ААААА да и другата една лилава купемного често седи на площад "Македония" Ако имате инфо споделете :lol:))

125k.с Витек 97година.Леко груб тунинг наистина :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Що така никои не се сеща да си сложи едни нископрофилни гуми и хубави джанти...

АЗ ОДАВНА СЪМ СЕ СЕТИЛ , АМА ВСЕ ПАК ЖИВЕЕМ В BG!!!!!!!!!!!!! ТУКА ПРОСТО НЕ Е ЗА НИСКОПРОФИЛНИ ГУМИ......................С ТИЯ ТРАПОВЕ ;):P:lol:!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

доста претрупано и безвкусно!не ми харесва, няма стил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

наистина е малко грубичък :cool: поне на мен не ми допада ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Този тунинг е под сякаква критика.Според мен е ужасен фирмата която го е правила си е устайла рацете.Лично мнение :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Абе има си някаква идея в цялата изработка все пак.Обаче днеска я загледах и задницата и яко разкрачена,незнам какво е преживяла но не е добре това.Скулптура някаква е работата.Вежди рашидов пасти да яде.Какво не правят хората от ударените коли.Мой познат продаде един Орел-Тигра,в Ямбол.Уникална скулптора,магнита не лови никаде.А беше размазана Тиграта.Бенджи я знае колата.Иначе хваща окото ако не знае човек какво да гледа.А като се загледаш като Тирбушон са криви тия коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Това е истината живеем в България на 50% ако не и повече гледаш неква яка кола ама тя е заварка до заварка ама нищо по-нея не ена мястото си ама върви ех тия бояджий у нас награди трябва да им дават, а на тенекеджийте още по големи. :D Но все пак мерака е голяма работа.А за дупките кви нископрофилни гуми кви 5 кинта. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...