Jump to content
REDASI

ХОНДА АКОРД Ils с двигател F18a3 1997

Recommended Posts

Колата ми е ХОНДА АКОРД ils с двигател F18A3 1997 имам същия проблем , а именно: вибрации ,които се предават на волана и по купето.Оборотите са стабилни на празен ход , на първата черта под 1000 и мисля, че отговарят на 800.Проблема се появи след смяната на ангренажния ремък и балансиращия.Аз също търся решение на проблема .Мислех си да не е от неправилна центровка на балансиращия вал.Преди смяната на ремъците , двигателя работеше тихо и без да се усещат вибрации.Търся решение напроблема и ако се разреши ще ти дада отговор.Моляте за същото.Харесвам колата си,за мен е голямо инжинерно произведение и ВСЕ ПАК ТОВА Е ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си писал от къде си колега, но имаш нужда от презацепване на ремъците и решението на проблема ти си има име - "Омбре" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си писал от къде си колега, но имаш нужда от презацепване на ремъците и решението на проблема ти си има име - "Омбре" :)

:) И аз имах същия проблем с любимата и наистина той ми я оправи и сега си мърка както преди смяната на ангренажните ремъци. Неправилно са ти зацепили балансиращите валове.Телефона на Омбре е 0877 246 632 Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hicata

Извинявам се за топика ама ще споделиш ли от къде и за колко си взе ремъка и ролката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АГРЕНАЖНИЯ И БАЛАНСИРАЩИЯ СА НА GATEZ . СТРУВАТ КЪМ 75 - ПЪРВИЯ И 45 ЛЕВА НА БАЛАНСИРАЩИЯ.РЕМЪЦИТЕ СА ОТ СЕРВИЗ БОШ ВЪВ ВАРНА, КЪДЕТО И ГИ МОНТИРАХА.

Редактирано от REDASI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...