Jump to content
stoichokolev

Консумативи Сивик 1.6 95г,

Recommended Posts

Здравейте!Преди известно време побликувах тема-запитване относно избор на Хонда Сивик. Да Ви се похваля-вече съм собственик на такава. Бях решил да изчакам малко, да поогледам, но миналия четвъртък видях 1 обява, публикувана в нета предния ден, която ме заинтригува. Звъннах, видях колата и на следващия ден си я прибрах. Сивик - Fastback V 5 врати 1.6 113 к.с. произведена 95, 1ва регистрация 96г. Много ми хареса още като я видях, огледах я,покарах я и реших, че това е колата. Има газова уредба, сложена в Италия (BRC), много кадърно направена. Върви много добре дори и на газ. Дърйи обороти, пали веднага.Сега предстои да и сменя консумативите. Имам познат с магазин за авточасти, който ще ми намери всичко. Въпросът ми е къде в София (кой сервиз) е за препоръчване? Аз съм от Ямбол, но ще си ходя след седмица, но ми се искаше да ги сменя преди да пътувам. От 1 място ми казаха, че смяната е 100лв (труд). Не е ли малко много? Трудно ли се сменят? Аз гледах, че ангренажният ремък е малко на кофти място. Трябва ли да се разкача тампона или не?Имам и още няколко въпроса. Хондата има климатик, обаче не студи много. Иначе върти, но нещо не е достатъчно хладно. Най-вероятно има нужда да се допълни с фреон. Може ли да е нещо друго?Някакви съвети от собствениците на такива Хонди биха ми били полезни.Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза е Омбре, но ще трябва да си пазиш час мисля. 100лв не е много за всички консумативи (работата имам предвид)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза е Омбре, но ще трябва да си пазиш час мисля. 100лв не е много за всички консумативи (работата имам предвид)

Мерси много. Аз малко се поохарчих с покупката, автокаско и затова се замислям. Но така или иначе ги сменям скоро. Иначе точно четох темата относно светлини на таблото. Мисля че ти беше я публикувал. И аз имам подобен проблем. Вчера за първи път я карах на тъмно и няма никакво осветление на таблото. Помислих си, че крушките са изгорели. Днес си играх с ч приятел и го разглобихме. Оказа се че не стига ток до захранването на крушките. Преди това ни домързя да погледнем бушоните. В последствие открих, че 1 от тях бепе изгорял. Смених го, но незнам дали това беше причината. На светло нищо не се виждаше. Сега отивам да проверя на тъмно дали свети. Дано:P Ако не ще трябва да го мъдря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

само таблото ли не светва, а приборите на парното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...