Jump to content
V-tec

Месечна среща 29.04.07

Recommended Posts

До колкото знам мястото си е старото 13:00ч :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме на4и :P И този път 6те се намери ли някой който да ме снабди с лепенка на клуба? :P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Лилиииии то дошло време бе :P. Аз отсега да кажа ,че си търся един д15б2 моноинжекция за дръпка ,та да сравня как е колицата след суапа :P. Пък ако не се намери може и пълна :P. Може и някой стегнат D14А4 :P . Ако пък дойде пежото от по-миналата среща 106цата ще е екстра :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Лилиииии то дошло време бе :P. Аз отсега да кажа ,че си търся един д15б2 моноинжекция за дръпка ,та да сравня как е колицата след суапа :P. Пък ако не се намери може и пълна :P. Може и някой стегнат D14А4 :P . Ако пък дойде пежото от по-миналата среща 106цата ще е екстра ;)

Е що не каза, че търсиш д15б2 моноинжекция днес? Айде ще се дръпнем на срещата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Е що не каза, че търсиш д15б2 моноинжекция днес? Айде ще се дръпнем на срещата :P

А де ! Щото преди време на Бояна ме дръпна един сивик 5 .Беше с малко затова ми е по-лесно да сравня. Затова и не съм се сетил ,че и 4тата ген има д15б2. Макар, че то има куп фактори - примерно Antony успях да го дръпна, ама той беше с по-дебели гуми.Пък тоя от Бояна не мога го издиря.Айде стига с офтопика !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме на4и :cool: И този път 6те се намери ли някой който да ме снабди с лепенка на клуба? :D:lol::):)

Аз поех инициатива, сдобих се с 10бр. лепенки на клуба, в момента останаха 8бр.Кой дока4и,дока4и, който не - следващият път.П.С. за пръв път ще съм на среща със СФ група!!!!!Стига да не се падна да съм на работа само :P , но в такъв слу4ай лепенките ще дам на някой друг!

Е що не каза, че търсиш д15б2 моноинжекция днес? Айде ще се дръпнем на срещата :)

А де ! Щото преди време на Бояна ме дръпна един сивик 5 .Беше с малко затова ми е по-лесно да сравня. Затова и не съм се сетил ,че и 4тата ген има д15б2. Макар, че то има куп фактори - примерно Antony успях да го дръпна, ама той беше с по-дебели гуми.Пък тоя от Бояна не мога го издиря.Айде стига с офтопика !
сорри за :P , но приемаш ли дръпка с една "икономика"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да заявя една лепенчица. Мерси :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сорри за :cool: , но приемаш ли дръпка с една "икономика"?

Дръпки не отказвам :lol:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сорри за :cool: , но приемаш ли дръпка с една "икономика"?

Дръпки не отказвам :lol:.
за лулата на мира ли говорите ?! :) пък икономка ние викаме на жена завършила УНСС :)ще си съберем ще почакаме да се махнат куките и после ..... ще ви скъсам от снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига с тези куки ако пак се домъкнат ебати якото :cool:

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

за лулата на мира ли говорите ?! :cool: пък икономка ние викаме на жена завършила УНСС :lol:

Ти разкодира всичко бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за лулата на мира ли говорите ?! :) пък икономка ние викаме на жена завършила УНСС :D

Ти разкодира всичко бе :D
епа не се сдържам ве4е :P:P:P:):) вие сте ебаси майтап4ийте , весели хорица-това е мн.добре ;) към Rust: демек оферта ми е от "жена завършила УННС която ще ти поднесе лулата на мира" за "дръпка" :P:cool::lol: и аре стига 4е деспота ще ни надуши за :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, ако не отида на Благоевград ще дайда с х'лаптопа да показвам хонди, снимани в Япония :)И.. да поразкажа нещо за тамошните красавици (предимно коли са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TRERAME

Аз съм с д15 на срещата ще се пробваме :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VamPo

Лилиииии то дошло време бе :). Аз отсега да кажа ,че си търся един д15б2 моноинжекция за дръпка ,та да сравня как е колицата след суапа :D. Пък ако не се намери може и пълна :D. Може и някой стегнат D14А4 :) . Ако пък дойде пежото от по-миналата среща 106цата ще е екстра :fun:

Ще се опитам да ти го доведа тоя със 106-цата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Аз съм с д15 на срещата ще се пробваме :)

твойта май имаше и жокери? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво е да се напише къде ще е събитието... аз на 28ми имам рд но ако съм жив ше доода...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам да дойда защото след 20тина дена заминавам за бригада и няма да се виждаме поне 6 месеца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве момчета аз съм от подуене ама не мога да включа с какъв превоз да стигна до там(поради възраста и това че нямам книжка се налага честата употреба на градски транспорт) ако някой ми помогне ще съм благодарен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве момчета аз съм от подуене ама не мога да включа с какъв превоз да стигна до там(поради възраста и това че нямам книжка се налага честата употреба на градски транспорт) ако някой ми помогне ще съм благодарен :o

Казваш от кой квартал си, пускаш една молба до колегите да те вземе някой, и си дотов. Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ако на някой пътя минава през ботевградско шосе или подуяне да ми пише на ЛС да ме вземе защото нямам кола :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Приемате ли гости? :hondarulez: ....че съм в софия два дни от неделята и мога да мина да видя агитката :blink:.....само ми обяснете каде и кога точно ...аз целия ден съм в младост предполагам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли гости? :hondarulez: ....че съм в софия два дни от неделята и мога да мина да видя агитката :blink:.....само ми обяснете каде и кога точно ...аз целия ден съм в младост предполагам

Да те таковам и тебе все викаш ,че ще звъннеш и духваш. Тя тая твойта бегачка май не може да чака а :shock:. Значи от младост излизаш на Цариградско шосе и цепиш към центъра /не към Пловдив :D/ . Стигаш едно огромно кръгово и на него като влезеш и завиваш в дясно първата му отбивка. Демек правиш 90 градуса надясно от досегашната посока. След това цепиш докато свърши улицата и в края завиваш надясно /има светофар/. На следващия сфетофар с в ляво и след това караш само и си там !Ако нещо не разбра звънни да ти обясня пак . Ей ти тела ако си го загубил 0899 18 22 35.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а мен някой ще можели да ни вземе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а мен някой ще можели да ни вземе

За съжаление няма да идвам, иначе можех да те метна. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а мен някой ще можели да ни вземе

За съжаление няма да идвам, иначе можех да те метна. ;)
еи мен един пич ми писа на лс и ше ме метне ;) умирам от кеф моля ви утре ако почна да плача като си тръгвам не ми се смеите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе а мен някой ще можели да ни вземе

Еми мен така и така ми е тръгнало да взимам , освен да взема да те мина .Звънни утре сутрин да се разберем само кога точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам какво да кажа.... беше ми много много яко :D:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам какво да кажа.... беше ми много много яко :D:P:P:P

Аз пък съм на работа и неможах да дайда този път :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TheDevilTwin братле ГОЛЕМО внимание си обарнал на мойта каляска (оранжавата) мерси мерси.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TheDevilTwin братле ГОЛЕМО внимание си обарнал на мойта каляска (оранжавата) мерси мерси.... :D

Тя си е красавица няма к'во да скромничиш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е било. Какви обаче са тея Опели. Имаше ли гонки с калибрата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее и аз съм доволен, вси4ки сте много готини пи4ове с яки хонди. и на мен ми беше първа среща на сф територия. благодаря за снимките и на мойта кола и за приятелските старт4ета :P ааааа кой снима стартовете да си признае бързо и да ги ка4и някъде или да ги метне на скайп или .... :D

Редактирано от dj_mi6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе калибрата не се е пускала , ама имаше едно SAXO дето май наказа лошо . Така и не видях точно к'во що ,ама нещо такова .... пак съм блял ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PLS колегииииииииииииииии - 100 4овека папараци бяхте днес , споделете снимков и видео материал с вси4ки нас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми той DevilTwin-а екстра снимки и много е направил. Както винаги няма пропуски :DОще очакваме от Salamander-a и Shefa :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...