Jump to content
ti6o

ЛИКЕНД НА ЯЗОВИР ИСКЪР 11, 12, 13 МАЙ

Recommended Posts

Хора, времето се оправи, време е за нещо по-интересно и запомнящо! Аз като главен герой от миналата година предлагам пак да го повторим. Става въпрос за едно комплексче, кръчма, бунгала, лодка, ливада, гора, язовир ;) Мястото е перфектно за барбекюта и бурни нощи, въпроса е да се организираме, напазаруваме и да отидем. Намира се откъм Ихтиман мисля че е на около 60км. от София. Айде колегите, които присъстваха миналата година да кажат и те по нещо ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Тишка, там сме ;) А гоуфа ще дойде ли пак? Че къде сме без дърва и нафта ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани без него сме загинали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май не го приемате на сериозно! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Абе принципно идеята е много яка , ама не знам що така не са много отзовалите се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото, хората на купона съм забелязал, че са извън София! Тука всичко живо се спасява по единично. :P Лично мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Щото, хората на купона съм забелязал, че са извън София! Тука всичко живо се спасява по единично. :P Лично мнение!

а добър ден ти откри топлата вода :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така като гледам, май пак ще съберем същите хора като миналата година.А останалите могат само да съжаляват....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

ти6ка, на мен ми звучи добре, пуснах линка на жената, да го одобри и ако не е на работа - ще ти кажем да ни пишеш и нас. Миналата година беше готино... макар и ние повечето време да си бяхме в бунгалото за добро или лошо :)Предполагам не предлагаш празниците около 1 май, щото за 4 дена ще трябва един тир с пиене и ядене да закараме, хихиП.П.: Питах жената - очарована е от идеята ти.. ще се опита да се смени в работата :)П.П.2: И мисля, че ако темата беше в Общи - както миналата година (то куцо и сакато вече пуска куци и сакати теми вече там, де..), щеше да има маалко повече читатели може би...

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още незнам дали тогава ще съм на работа,а има ли работа немога да отсъствам.Ето малко снимки от миналата година http://www.snimka.bg/album.php?album_id=45493 и наистина който не отиде може само да съжалява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее то много яко аз искам да си ловим риба ама по това време е забранен риболова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Що така няма желаещи бе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тооо чичо КРАСИ (Renzo_80) бил на МЕРЦЕДЕС збирка тогава за тва не-ще да идва с нас... ххааха :P аз ако имам финансовата вазможност идвам ама много пари нещо набутах по сивичето последно време са и тая седмица пак ше се дават та не обещавам но ше направа всичко вазможно ЩОТ ТВА НЕ Е ЗА ИЗПУСКАНЕЕЕЕ...... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време вече хората, които идват да го потвърдят тук. Така Мачо ще може да се обади и запази необходимия брой бунгала.Та аз съм първи - 2ма за 2 нощувки. (Въпреки, че с Ицо и Тишката на едно място с промишлени количества "Мека топлина", спането е Mission Impossible :):):) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен в лодката или на масата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи паричките за спането пак са същите :o мисля че беше по 5-кинта на легло :dry: ицака с голфарата ще е там от четвъртък да подготви всичко ;) трябва да се разберем по кое време в петък ще палим гумите :o неостана време даваите па :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз предлатам някъде към 19-20 да се чакаме пак на Метро.Renzo_80 също идва, пиша от негово име, че е без нет :dry: Аз ще доведа и една колежка на приятелката ми (сама е ;):dry: )...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз предлатам някъде към 19-20 да се чакаме пак на Метро.Renzo_80 също идва, пиша от негово име, че е без нет :DАз ще доведа и една колежка на приятелката ми (сама е :huh::) )...

значи ме бройте и мен :lol: само че аз ще дойда по-късно защото до към 19:00 съм на изпит

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам към 19:30 да се чакаме на паркинга на Метро.За тези,който ще идват по-късно или на другия ден и ги интересува нещо или имат някакви въпроси това ми е телефона:0887849267-Иво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде по точно е това ако ми се отвори възможност в събота да намина да ви видя сиира ;) Че утре съм рожденник и нема как да не празнувам тук в Софето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Може да дадете едно файлче с координатите от google Earth ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Аз предлагам да не е по-късно от 19, поне някои, за да можем да напазаруваме, те другите ще дойдат до тогава. Но поне кажете днес кои сте със сигурност, да имаме няква представа и за кои дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Тишка, аз за пазаруването мога и в 18 да дойда. Но към Искъра ще тръгна към 21 чак, че жените са дотогава на работа. Мартосъщо каза, че ще е по-късно...чичо Краси и той. Така че тримата най-вероятно тогава ще тръгнем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Еми разберете се там по между ви горе-долу и ела в 19.20 на Матро и да земем нещата и после направо там, аз С Иво за толко се разбрахме. ОК? :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

:punk:

 

А тук някъде ще бъдем, ако не се лъжа :zen:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

аз ще съм пред метро към 19:30. :punk: някой ако реши да пътува да ми се звънне по телефона за да му обясня точно къде се намира:zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стаа, никой нищо не казва? :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стаа, никой нищо не казва? :ebanjeee:

Мда, и сега нищо не казват :tooth: Снимки за съжаление чак утре вечер ще кача, че нямам bluetooth да прехвърля снимките.А на тия които не дойдоха, мога само пак да кажа - много изпуснахте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стаа, никой нищо не казва? :tooth:

Мда, и сега нищо не казват :P Снимки за съжаление чак утре вечер ще кача, че нямам bluetooth да прехвърля снимките.А на тия които не дойдоха, мога само пак да кажа - много изпуснахте.
Гадняр :ebanjeee: Некои работиме ако схващаш какво имам впредвид :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една снимка с "главния герой" за по-нетърпеливите :ebanjeee::tooth::P

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Евала бе пичове. Хич не ви е било лошо така като ви гледам :D Картинката с двата рекса на чичо Краси и на Николай, малко се е променила, но иначе сте си същите :D п.п. Ники ти знаеш, че аз съжалявам, още от като говорихме по телефона но........ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Евала бе пичове. Хич не ви е било лошо така като ви гледам :D Картинката с двата рекса на чичо Краси и на Николай, малко се е променила, но иначе сте си същите :D

 

п.п. Ники ти знаеш, че аз съжалявам, още от като говорихме по телефона но........ :D

Другия път никакви извинения :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Добре де брачедр можеше да разредиш малко месата. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пийеници :blink:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

Другия път никакви извинения ;)

И мен ме яд, ама като бях на работа ... кво да се прави.Най-добре да си преместя работата там като гледам каква хубава горичка има ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Виждам некви известни всички ни мутри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...