Jump to content
veno

От къде да купя тампони за двигател ?

Recommended Posts

Колеги от каде да закупя тампони за двигател ? Казаха ми че оригинален в бултрако само еидиния е 300 лв. ? Лошото е че при мен не се знае кой тампон е отишъл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

Колеги от каде да закупя тампони за двигател ? Казаха ми че оригинален в бултрако само еидиния е 300 лв. ? Лошото е че при мен не се знае кой тампон е отишъл...

Колега, ако си назор провери в КСД на Г.М.Димитров. Обаждах им се тази седмица, че имам 1 скъсан тампон на двигателя и ми обявиха 50лв :) Ако се обаждаш на човека от Пловдив, напиши тук дали произвежда и тампони за двигател и на какви цени. Във всеки случай ще му се обаждам в понеделник да си поръчвам втулки (8лв бройката :P ) и ще пиша тука дали има тампони и на каква цена ;) П.СДа си провериш тампоните на двигателя е най добре да сте двама, като единия е добре да е по-мощен :( . "Мощния" хваща двигателя (гледай да е изстинал) и почва да го клати назад/напред без да го жали, а другия занича по тампоните да види къде мърда най много и дали за се закъсали ;) Засега тая методика работи ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така понеже обещах да пиша и да видите, че съм сериозен .... :lol: Човека от Пловдив възстановява тампони, демек си пращате стария, оправя го и ви го връща. :cool: За цени незнам, но не вярвам да е скъпо. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а възможнолие от тези тампони Публикувано изображение самото купе на колата да стои на една страна отпреде ,тоест лявата страна ми е по ниска от дясната , видях че левия тампон са е скъсал които е като пеперуда ?

 

п.п. извиняваите че питам тука но да не пускам нова тема

Редактирано от okokorekokes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ги тампоните на малкия витек 5-та генерация:снимкаЕто ги и цените на оригиналните тампони:TRANSMISSION MOUNTINGINSULATOR, RR. ENGINE MOUNTINGRUBBERRUBBER ASSY., ENGINE SIDE MOUNTINGRUBBER, R. FR. STOPPER INSULATORRUBBER, L. FR. STOPPER INSULATOR

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...