Jump to content
I-BOY_STZ

СПЕШНО - Свещи за Д15Б2

Recommended Posts

Момчета, кажете спешно! Който е от Стара Загора и е купувал свещи наскоро за своята колица да ме упъти за магазин, модел свещи и ако има инфо за парите ще е златен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин "Косер"/срещу бенз."ОК" и си kупуваш "Denso" K20PR-U11 е твоя модел..,ако Civicа ти е 5-door i. 16V LS Kat. D16Y3 SOHC ! :rolleyes:

Цитата е от ТАЗИ тема.Свещите за твоя модел са Q20PR-U11. Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин "Косер"/срещу бенз."ОК" и си kупуваш "Denso" K20PR-U11 е твоя модел..,ако Civicа ти е 5-door i. 16V LS Kat. D16Y3 SOHC ! :rolleyes:

Цитата е от ТАЗИ тема.Свещите за твоя модел са Q20PR-U11.
Благодаря, виж четоя я тая тема ама съм забравил.Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Малка поправка Пеца...индекса е "К" ! :) Магазин "Косер"/срещу бенз."ОК" и си kупуваш "Denso" K20PR-U11 по 4.90 бройката бяха преди 2 месеца ...сега не знам ква е цената ! Но пък са истински ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sunny

по бош-fr 78 x a ина4е номера за магазина е 0 242 232 502!Све6тите се 4полусни и са много добри!цената им е 7.53лв!Магазина е ауто +!!!:) !Аз работя само4е в магазина в Пловдив и ти гарантирам ка4еството!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправка Пеца...индекса е "К" ! :) Магазин "Косер"/срещу бенз."ОК" и си kупуваш "Denso" K20PR-U11 по 4.90 бройката бяха преди 2 месеца ...сега не знам ква е цената ! Но пък са истински ! :)

Ааа не бате.Индекса за неговата кола е "Q" т.е. Q20PR-U11.K20PR-U11 също стават,но правилния модел е Q20PR-U11.Така ги дават от Денсо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми имам ексейлски файл-каталог на Дензо дърпан от официалния им дистрибутор ! Освен те да са объркали нещо ! Ето кво пише там/копи%пейст/-> HONDA Concerto i. 16V D15B2 PGM-FI 1,5 66 08.89-> K20PR-U11 1,1 :)....за мен ги дават същите , и аз си бръмча с такива ! Определено мотора ми не е работил досега по равномерно !Айде още едно доказателство за дилемата: К или Q ->> http://www.denso.co.jp/cgi-bin/plug/4wplug...=+%B8%A1%BA%F7+

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май го обърнахме на чат ,ама то е в името на истината ! :)

Не знам къде го видя ...аз ли съм сляп...аз виждам това :

〈CIVIC/FERIO/SHUTTLE〉 1500 EG4/8 D15B 91.9 95.9 K20PR-U11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май го обърнахме на чат ,ама то е в името на истината ! :)

Не знам къде го видя ...аз ли съм сляп...аз виждам това :

〈CIVIC/FERIO/SHUTTLE〉 1500 EG4/8 D15B 91.9 95.9 K20PR-U11

Пак оттам:

〈CONCERTO〉 1500 MA1 D15B 88.7 92.10 Q20PR-U11

:)

Чай щи пиша едно лично и без туй имам друго да бърболескам с тебе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дефакто си прав!

....Дефакто ти си пра'ф ! :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HGK BoschBCPR6E-11 FR7DCX1.1mm 1.1mmAutolite ChampionAPP3923 RC8YCC41.0mm 1.1mmBeru14FR-7DUX 1.1mm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе пич, въви си купи свещи NGK - оригинални японски от м-н "Самурай" по 8-9 лв. и си решаваш проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mussi

Момчета, кажете спешно! Който е от Стара Загора и е купувал свещи наскоро за своята колица да ме упъти за магазин, модел свещи и ако има инфо за парите ще е златен

Хонда се кара само с NGK BKR6E-11,аз ги сменях на скоро и струват 28лв,а ако искаш други ето beru-14FR-7DUX,BOSCH-FR7DCX,CHAMPION-RC7YCC4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Момчета, кажете спешно! Който е от Стара Загора и е купувал свещи наскоро за своята колица да ме упъти за магазин, модел свещи и ако има инфо за парите ще е златен

Хонда се кара само с NGK BKR6E-11,аз ги сменях на скоро и струват 28лв,а ако искаш други ето beru-14FR-7DUX,BOSCH-FR7DCX,CHAMPION-RC7YCC4
Ей на тва му викам професионално мнение ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе пич, въви си купи свещи NGK - оригинални японски от м-н "Самурай" по 8-9 лв. и си решаваш проблема.

Аз подкрепям колегата!! когато си купувах моята количка на диагностиката в Бултрако - Варна ми казаха, че всичко е ОК, само да си сменя свещите с ... NGK. Когато ги сменях старите също бяха NGK.Загова отиваш на ул."Х.Д.Асенов" (над ул."В.Левски"), показваш на момчетата колата и те ти дават нови свещички!!! Не помня цената, но май варират в порядъка 8-11 лв.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРЕЕЕ голям чат станал след като свърших работа. Да вземе да се почуди човек какво да вземе. Добре че бях пъргав и реших да мина направо през магазина на КОСЕР и хоп свещите са вече под лулите :dry:благодаря за отзивите. Ще покарам с тези засега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРЕЕЕ голям чат станал след като свърших работа. Да вземе да се почуди човек какво да вземе. Добре че бях пъргав и реших да мина направо през магазина на КОСЕР и хоп свещите са вече под лулите :dry:благодаря за отзивите. Ще покарам с тези засега!

Няма лошо :P ......покарай малко и след това изкажи мнение,как ти се струват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда се кара само с NGK BKR6E-11,аз ги сменях на скоро и струват 28лв,а ако искаш други ето beru-14FR-7DUX,BOSCH-FR7DCX,CHAMPION-RC7YCC4

Позволи ми да не се съглася с тебе. Всъщност - съгласен съм на 50% - NGK и DENSO.Каквото и си пише на капака на ангренажния ремък (там ги има и точните модели и идентификации на свещите)!

БРЕЕЕ голям чат станал след като свърших работа. Да вземе да се почуди човек какво да вземе. Добре че бях пъргав и реших да мина направо през магазина на КОСЕР и хоп свещите са вече под лулите :dry:благодаря за отзивите. Ще покарам с тези засега!

Така се прави, иначе още щеше да четеш и да се чудиш кой разправя верни работи и кой говори на изуст.П.П. И аз карам с Денсо от Коссер - доволен съм. Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРЕЕЕ голям чат станал след като свърших работа. Да вземе да се почуди човек какво да вземе. Добре че бях пъргав и реших да мина направо през магазина на КОСЕР и хоп свещите са вече под лулите :(благодаря за отзивите. Ще покарам с тези засега!

Колега тази ирония нещо не ми се харесва - хем питаш, хем .... Аз когато не разбирам и искам мнение за нещо питам и чакам - колегите са достатъчно отзивчиви. А и като гледам всички са ти отговорили в рамките на деня, все пак сме на работа... Нормално е всеки да ти каже различно мнение - кой от каквото е останал доволен, така че ще се радвам после да споделиш и твоя опит!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРЕЕЕ голям чат станал след като свърших работа. Да вземе да се почуди човек какво да вземе. Добре че бях пъргав и реших да мина направо през магазина на КОСЕР и хоп свещите са вече под лулите :(

благодаря за отзивите. Ще покарам с тези засега!

Няма лошо :) ......покарай малко и след това изкажи мнение,как ти се струват.

пи4ове аз от 4 месеца сам с денсо и сам доволен за сеа на д 15 б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не му се карайте ма момчето де ! То се вижда ,че е мераклия ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Accord F18A3

А бе колеги, кво значи доволен съм от еди кои си свещи?Преди да ги смените сте имали някакви проблеми и след смяната са изчезнали ли?Аз до сега съм сменял свещи на Лада, Пасат, Ауди Б4, Нисан Примера и единствено на дядо ми на Волгата преди десетина година като сменях свещите усетих разлика, защото преди да ги сменя прекъсваше и мудно се изфорсирваше. На мойта в момента се чудя дали да ги сменям, защото нямам оплаквания. Разхода на гориво ми е приличен, работи си устойчиво, свалях една от свещите- не беше черна. Аз си мисля, че няма смисъл да сменям нито свещи нито кабели, капачка и палец. ???А дали наистина така е правилно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cls

...А дали наистина така е правилно?

Не не правилно.Тези неща са консумативи.Щом като ги смениш и няма разлика значи си ги сменил навреме.Ако чакате да стигнете до там,че от смяната на компонент със същия и чуствате разлика това означава,че сте пресрочили момента за смяна и въпросният компонент е тръгнал да си заминава.Свещи,кабели,капачка,палец и т.н. всяко от тези неща си има определен живот съответно интервал за смяна в изминати километри.Аз също като сменях свещите старите бяха в добро състояние, но... :P Идеята е да не се чака даден компонент да сдаде(или да започава да сдава) багажа,а да се смени докато още работи в нормите.П.С.Сега избягваме случая когато сменяте компонент със същия,но на друг производител и чуствате разлика.Пример френски и японски свещи NGK Редактирано от cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги простете за последното мнение, нямах предвид че следващите постове са били некомпетентни или нещо от сорта. Благодаря на всеки който е изказал мнение! Ще покарам с тези свищи и ще си кажа мнението, но на пръв поглед двигателя работи по-равномерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest B`at  Ves

Вскичко е ОК!! Много безаварийни километри!А какво направи с моторчето на вентилатора??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Вскичко е ОК!! Много безаварийни километри!А какво направи с моторчето на вентилатора??

Не съм го гледал още :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...